فراخوان جذب سرباز معلم استان یزد در سال ۱۴۰۰

0 530

یکی از اداراتی که هر ساله مشمولان سربازی را به صورت امریه جذب می کند اداره آموزش و پرورش است. بر حلاف روال سال های گذشته، در سال ۱۴۰۰ اداره های آموزش و پرورش در استان های مختلف به طور جداگانه فراخوان سرباز امریه را منتشر کرده اند.

امریه سرباز معلم استان یزد در سال ۱۴۰۰

به گزارش باران مشاوره به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، بخشنامه سرباز معلم سال ۱۴۰۰ برای استان یزد به تمامی ادارات این استان ابلاغ گردید. آموزش پرورش استان یزد شرایط امریه سرباز معلم سال ۱۴۰۰ را اعلام نمود که در ادامه برای علاقه مندان به امریه سرباز معلم استان یزد شرح داده است.

شرایط امریه سرباز معلم سال ۱۴۰۰ استان یزد

اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در این بخشنامه اعلام کرد تمامی متقاضیان سرباز معلم که مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس می باشد میتوانند برای اخذ این امریه اقدام نمایند.

متقاضیان باید توجه داشته باشند که تاریخ اعزام آنها حتما باید ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ یا ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ یا ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ باشد و غیبت یا کسری خدمت نداشته باشند. چنانچه غیبت سربازی دارید توصیه می کنیم به مقاله راه های قانونی توجیه غیبت سربازی مراجعه کنید.

نحوه ثبت نام امریه سرباز معلم استان یزد سال ۱۴۰۰

متقاضیان امریه سرباز معلم یزد باید فرم های مربوطه اعم از امتیاز بندی، فرم گزینش، ثبت نام موقت را با دقت مطالعه نموده و پر کنند. عدم تکمیل فرم ها بخصوص فرم گزینش باعث لغو ثبت نام متقاضیان می شود.

متقاضیان می توانند به همراه مدارک شناسایی و اصل برگه اعزام تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ به واحد امور اداری اداره آموزش و پرورش محل زندگی خود مراجعه نموده و ثبت نام نمایند. مدت این امریه ۲ سال کامل است، پس کسری خدمت در مدت زمان این امریه تاثیری نخواهد داشت.

یادتان باشد که جذب فقط از میان ساکنین بومی شهرستان انجام می شود.

اگر هنوز به طور کامل با وظایف سرباز معلم آَشنایی ندارید به شما توصیه می کنیم حتما مقاله سرباز معلم را مطالعه کنید.

معافیت پزشکی و سرباز معلم در سال ۱۴۰۰

افرادی که قبلا در خواست معافیت پزشکی کرده اند و می خواهند در این امریه ثبت نام کنند باید قبل از ثبت نام به پلیس + ۱۰ مراجعه نموده و درخواست معافیت پزشکی خود را لغو نمایند.

در انتها متذکر می شویم به دلیل ظرفیت محدود این امریه انتخاب نهایی متقاضیان بر اساس رشته های تحصیلی متناسب با طبقه بندی مشاغل معلمان و برحسب نیاز در مقاطع آموزشی خواهد بود.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: