شرکت توزیع برق استان مرکزی سرباز نخبه جذب می کند

0 894

اگر دانشجویانی که در رشته های صنعتی دانشگاه ها تحصیل می کنند، در حوزه تحصیلی خود فرصت کسب تجربه را داشته باشند، می توانند در پیشبرد اهداف صنعتی کشور تأثیرات بسزایی داشته باشند. به این منظور باید مراکز علمی و صنعتی همکاری دو جانبه ای را در پیش بگیرند.

پذیرش سرباز امریه در شرکت توزیع برق استان مرکزی

به گزارش باران مشاوره به نقل از شبستان، شرکت توزیع برق استان مرکزی تعدادی از سربازان نخبه در رشته های مختلف را به عنوان سرباز امریه جذب می کند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: باید از ظرفیت دانشگاه ها و دانشگاهیان به منظور پیشبرد اهداف صنعت برق استفاده کرد و برای این منظور باید تعامل گسترده ای بین صنعت برق با دانشگاه صورت گیرد.

محمد اله داد گفت: دانشگاه ها نیروی انسانی متخصص و ماهر تربیت می کنند که اگر این نیروهای انسانی متخصص دانش و مهارت خود را در عرصه تولید و صنعت به کار ببرند، عاملی برای پیشرفت های گسترده خواهند بود.

ارتباط صنعت و دانشگاه ضروری است

ارتباط صنعت و دانشگاه به رشد اقتصادی جامعه کمک می کند. حضور دانشجویان با استعداد در صنعت و معرفی آنان به عنوان نیروی مستعد به دیگر دانشجویان انگیزه می دهد. امکان جذب سرباز نخبه در رشته های مختلف در شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی فراهم شده است. پیمانکاران بزرگ و فنی در این استان نداریم و باید چرخه کار آفرینی ایجاد شود.

رئیس دانشگاه صنعتی اراک گفت: همدلی و همکاری بین صنعت و دانشگاه ضروری است. باید از فاصله هایی که بین دانشگاه ها و توان علمی کشور با بخش صنعت ایجاد شده است بکاهیم تا بین این دو بخش تعامل بیشتر برقرار شود.

نتیجه شکاف موجود بین دانشگاه و صنعت بازدهی پایین است. با تعامل هر چه بیشتر بین صنایع و مراکز علمی و دانشگاهی می توانیم این شکاف را پر کنیم تا شکوفایی هر چه بیشتری را شاهد باشیم.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: