جذب ۱۶۰ سرباز معلم در استان فارس سال ۱۴۰۰

4 628

استان فارس با وجود اینکه در گذشته مهد ادیبان و شاعران بزرگ ایران بوده، در حال حاضر محرومیت های زیادی در زمینه آموزش دارد. یکی از محرومیت های آموزشی این استان کمبود معلم برای مقاطع مختلف تحصیلی است. سازمان نظام وظیفه عمومی با همکاری آموزش و پرورش استان فارس برای رفع این مشکل اقدام به جذب سرباز معلم برای استان فارس نموده است.

فراخوان امریه سرباز معلم استان فارس در سال ۱۴۰۰

به گزارش باران مشاوره به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای مرکز فارس، رییس گروه طرح و برنامه معاونت پژوهشی برنامه ریزی و توسعه آموزش و پرورش استان فارس اعلام کرد برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ از بین واجدین شرایط ۱۶۰ سرباز معلم جذب می نماید.

حداقل مدرک برای پذیرش در این امریه کارشناسی است و رشته های مرتبط با آموزش و پرورش اولویت دارند. پذیرفته شدگان در پست های آموزشی بعنوان آموزگار، دبیر یا هنرآموز مشغول به خدمت خواهند شد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله سرباز معلم مراجعه کنید.

جزییات به کار گیری نیروهای سرباز معلم در استان فارس

از بین ۱۶۰ نفری که برای امریه سرباز معلم استان فارس پذسرفته می شوند، ۷۵ نفر در زمینه آموزش ابتدایی، ۴۲ نفر در دوره متوسطه، ۳۷ نفر در دوره های فنی و حرفه ای و کار و دانش و ۷ نفر در مراکز استثنایی به عنوان آموزگار استثنایی مشغول به کار خواهند شد.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

تعداد دیدگاه ها 4 تا
 1. سجاد :

  سلام خسته نباشید ببخشید بنده خدمت قانونیم نوزده برج ۵ هزار چهارصد تموم شد میخواستم بدم بد این که تو خلا و اضافه خدمت هستم بهم حقوق میدن و بیمه ام وصل میشه

  1. باران مشاوره :

   سلام سجاد جان
   تا زمانیکه سرباز هستی حتی بخاطر اضافه خدمت بهت حقوق تعلق میگیره

 2. رضا شفیعی :

  سلام و عرض ادب،
  ببخشید که مزاحم شدم،
  ببخشید بنده یک ترم تا فارغ تحصیلی ام مانده آیا میشود برای سرباز معلمی اقدام کرد یا حتما باید مدرک کارشناسی را گرفته باشم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. باران مشاوره :

   باید مدرک کارشناسی داشته باشی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: