خبر خوش: حقوق سربازان در سال ۹۸ افزایش یافت

حق عائله مندی برای سربازان متاهل

63 19,535

بسیاری از سربازان در خصوص میزان حقوق در سال ۹۸ سوالاتی را دارند. در اردیبهشت ماه امسال سربازان تغییر حقوق دریافتی را در فیش حقوقی مشاهده کردند. سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص میزان افزایش حقوق سربازان در سال ۹۸ توضیحاتی را داد.

افزایش حقوق سربازان در سال ۹۸

به گزارش ایسنا، سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص افزایش حقوق سربازان در سال ۹۸ گفت: در سال ۹۸ حقوق سربازان مانند سایر کارکنان دولت افزایش پیدا کرده است. میزان افزایش حقوق سربازان در سال ۹۸ تقریبا ۱۸ درصد می باشد. این افزایش حقوق از اول اردیبهشت ماه اعمال شده است.

@Vazifeh_News عضویت در کانال و گروه تلگرامی نظام وظیفه باران مشاوره

حق عائله مندی برای سربازان متاهل

سردار کمالی همچنین در خصوص میزان حقوق سربازان متاهل گفت: به سربازان متاهل علاوه بر حقوق مصوب، همانند سایر کارکنان دولت حق عائله مندی تعلق می گیرد. در نتیجه سربازان متاهل علاوه بر حقوق مصوب مبلغ ۱۷۱,۰۰۰ تومان به عنوان حق همسر دریافت می کنند. همچنین علاوه بر این به سربازانی که دارای فرزند باشند نیز بابت هر فرزند مبلغ ۴۵,۵۰۰ تومان پرداخت می شود.

میزان حقوق سربازان تحت پوشش کمیته امداد

سردار موسی کمالی در ادامه گفت: بیشترین حقوق دریافتی سربازان نزدیک به یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است. این میزان حقوق را سربازانی که دارای درجه ستوان یکم پزشک یا ناوبان یکم پزشک می باشند و متاهل هستند و همچنین تحت پوشش کمیته امداد هستند دریافت می کنند. لازم به ذکر است که تمامی سربازانی که تحت پوشش کمیته امداد هستند و متاهل نیز می باشند به طور میانگین بیش از ۱ میلیون تومان در ماه دریافت می کنند.

باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
برای اطلاع از آخرین قوانین و شرایط معافیت سربازی و ارتباط با مشاور می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
همه روزه به جز روز های تعطیل، پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب
شاید شما هم با اطلاع قوانین بتوانید معافیت بگیرید

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

تعداد دیدگاه ها 63 تا
 1. فردین :

  سلام من سرباز یکم هستم ایا در اردیبهشت حققو من چقدر می شود ایا اصلا افزایش حقوق وجود دارد بعد از اردیبهشت چقدر میشود

  1. باران مشاوره :

   عزیز جان این خبر برای سال ۹۸ است.

 2. علی :

  با عرض سلام و خسته نباشید. شرایط بنده:
  اعزام ۹۳/۶/۱.
  تاریخ فرار از خدمت ۹۳/۱۰/۲۸
  علت فرار بده کاری مالی
  و سرپرست شدن
  سن ۳۱ سال و ۹ ماه
  برادر بزرگ هستم و سه برادر هستیم
  مجرد(ازدواج نکرده)
  لطفان درمورد(رفتن به خدمت. معاف شدن. جریمه ها. و…) راهنمایی کنید

  1. باران مشاوره :

   علی جان از خطوط مشاوره استفاده کنید.

 3. محمد :

  حقوق سرباز معلم چقدره

  1. باران مشاوره :

   فرقی با حقوق سربازان عادی ندارد.

 4. سامان :

  سلام ببخشد من متولد ۷۲ هستم و میخوام تو سپاه استخدام شوم و هنوز خدمت نرفتم ایا اگه برم خدمت امکان استخدامی دارم

  1. باران مشاوره :

   این موضوع را باید از سپاه پیگری کنید. باران مشاوره در زمینه استخدام اطلاعات ندارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس

تلفن تماس تهران: 70703025
تلفن تماس کشوری: 70703025 021
close-link
اطلاعات تماس
error: