جزئیات ثبت نام امریه وزارت ارتباطات ۹۷

0 275

بسیاری از مشمولان متقاضی گذراندن خدمت سربازی به عنوان سرباز امریه می باشند. مدتی است که ثبت نام امریه وزارت ارتباطات ۹۷ آغاز گرده است. ثبت نام امریه سربازی وزارت ارتباطات تا ۱۳ بهمن ماه ادامه دارد.

ثبت نام امریه سربازی وزارت ارتباطات ۹۷

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات شاهین جعفرپور دبیر شورای سیاست گذاری جذب امریه وزارت ارتباطات گفت: ثبت نام برای امریه سربازی از ۶ بهمن آغاز شد و تا ۱۳ بهمن خواهد داشت. افرادی که در این مدت ثبت نام کنند در صورت پذیرش اردیبهشت ماه سال آینده به خدمت سربازی اعزام می شوند. پس از شرکت در دوره آموزشی سربازی الباقی دوره را در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات سپری می کنند.

شاهین جعفرپور گفت: در این مرحله ۴۰ نفر پذیرش امریه وزارت ارتباطات را دریافت می کنند. افراد با تحصیلات کارشناسی ارشد و دکترا در این حوزه جذب می شوند. با توجه به نیازمندی های پرسنلی ستاد و دستگاه های تابعه وزارت، در این مرحله متقاضیان با رشته های تحصیلی حقوق، اقتصاد، علوم اجتماعی، مخابرات، کامپیوتر، فناوری اطلاعات، امنیت فضای سایبری، مهندسی برق، بیوانفورماتیک در مقاطع ذکر شده جذب می شوند.

افرادی که در این مدت ثبت نام

نحوه ثبت نام امریه وزارت ارتباطات ۹۷

دبیر شورای سیاست گذاری جذب امریه وزارت ارتباطات در ادامه بیان کرد: متقاضیان استفاده از سهمیه امریه در صورت فراغت از تحصیل، ابتدا باید نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام نمایند. پس از پذیرفته شدن نهایی برای دریافت برگه اعزام به خدمت اقدام کنند.

در مرحله قبلی جذب امریه وزارت ارتباطات  ۱۴۰ نفر ثبت نام کردند که از این تعداد ۲۸ نفر با طی کردن فرآیند ارزیابی و مصاحبه انتخاب شدند و برای گذراندن دوره آموزش نظامی به یگان های مربوطه اعزام خواهند شد. پس از انجام دوره آموزشی، باید به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مراجعه نمایند تا برای انجام ادامه خدمت امریه به واحدهای تابعه معرفی شوند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: