خدمت سربازان نخبه در شرکت های دانش بنیان 97

سردار فرحی در خصوص به کارگیری سربازان نخبه اینگونه گفت

0 691

نشست مشترک قرارگاه مهارت افزایی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح و نمایندهای معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور و همچنین وزارت ورزش و جوانان با حضور سردار «مهدی فرحی» رئیس قرارگاه مهارت افزایی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح برگزار گردید. در این جلسه سردار مهدی فرحی در خصوص تمهیدات لازم برای به کارگیری سربازان نخبه به نکاتی اشاره کرد.

خدمت سربازان نخبه در شرکت های دانش بنیان 97

به گزارش خبرگزاری میزان سردار فرحی فرمانده قرارگاه مهارت افزایی سربازان وظیفه در این جلسه گفت: به منظور ارتقای بهره وری و به خدمت گیری سربازان نخبه، در چند ماه گذشته تفاهم نامه ای بین ستاد کل نیروهای مسلح و معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور منعقد گردیده است که منشا تحولات خوبی خواهد بود. قصد داریم با استفاده از طرح به کارگیری سربازان نخبه، از ظرفیت سربازهایی که دارای استعداد و توانایی مناسب هستند در دستگاه های خصوصی و دولتی بهره مند شویم.

سردار فرحی در ادامه گفت: فرآیندی را با اشراف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تعیین کرده ایم که بر اساس آن چهارچوبی برای مشمولان افسر وظیفه مشخص گردیده است. این مشمولان می توانند بر اساس این چهارچوب، مدت خدمت سربازی خود را در شرکت های دانش بنیان بگذرانند. برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله سربازی در شرکت های دانش بنیان را مطالعه نمایید.

سردار فرحی رئیس قرارگاه مرکزی مهارت افزایی سربازان گفت: طرح به کارگیری سربازان نخبه در شرکت های دانش بنیان به صورت آزمایشی است و برای سال جاری تعداد ۵۰۰ مشمول برای اجرای این طرح در نظر گرفته شده است. یکی از طرح های ما برای مشمولانی است که به واسطه ارائه پروژه های تحقیقاتی شش ماه کسر خدمت پروژه دریافت کرده اند. این افراد می توانند الباقی مدت خدمت سربازی خود را در شرکت های دانش بنیان بر اساس شیوه نامه ای مشخص سپری نمایند. سهمیه مشخص شده برای این طرح نیز ۲۰۰ نفر در سال جاری می باشد.

آخرین اخبار خدمت سربازی را با اخبار سربازی باران مشاوره پیگیری کنید.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: