خدمت سربازی در بنگاه های اقتصادی

سربازان می توانند خدمت سربازی در بنگاه های اقتصادی سپری کنند

0 678

محل انجام خدمت سربازی برای اکثر مشمولان خدمت امری مهم محسوب می شود. مشمولان زیادی سعی دارد محل خدمت سربازی را از طریق پذیرش در نهاد های مختلف یا گرفتن امریه مشخص کنند. سامانه ملی تاپ امکان خدمت سربازی را برای سربازان فراهم کرده است.

سامانه ملی تاپ

به گفته رییس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی: ٣۴ واحد صنعتی تولیدی این استان در سامانه ملی تاپ (توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار) ثبت نام کرده اند.

علی حضرتی به لزوم فراهم کردن زیر ساختهای لازم برای توسعه سامانه تاپ در آذربایجان غربی اشاره کرد و گفت: تمام بنگاه های اقتصادی می توانند در سامانه تاپ ثبت نام کرده و از مزایای این طرح بهره مند شوند.

آیا سربازان می توانند از سامانه ملی تاپ استفاده کنند؟

طرح تاپ اساتید، دانشجویان، سربازان و بنگاه ها را ساماندهی کرده و پل ارتباطی صنعت و دانشگاه است. سربازانی که مایل هستند دوران خدمت سربازی خود را در بنگاه های اقتصادی بگذرانند می توانند از این طرح بهره مند شوند.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: