خرید سربازی به صلاح کشور نیست

0 240

نقش نیروی انتظامی در امنیت کشور

به گزارش تسنیم، سردار ایوب سلیمانی در حاشیه همایش عمومی فرماندهان انتظامی غرب استان تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نیروی انتظامی سمبل نیروهای مسلح است اظهار داشت: امروز ۷۷ درصد مردم اعتقاد دارند که ناجا نیرویی در خدمت مردم است. بیش از ۸۴ درصد از مردم نیز معتقدند که ناجا به تنهایی قادر است امنیت کل کشور را فراهم کند.

سردار ایوب سلیمانی گفت: امروز نیروی انتظامی بیش از یک هزار و ۶۰۰ نوع خدمت به مردم ارائه می دهد. همان گونه که مقام معظم رهبری نیز در دیدار با فرماندهان این نیرو به این موضوع اشاره داشتند، ناجا به خوبی از عهده کلیه ماموریت های خود برآمده است.

خرید خدمت سربازی به صلاح کشور نیست

سردار ایوب سلیمانی همچنین در خصوص خرید غیبت خدمت سربازی گفت: نیروی انتظامی به عنوان مسئول نظام وظیفه عمومی به این نتیجه رسیده است که خرید غیبت سربازی به صلاح کشور نیست. به همین دلیل به ستاد کل نیروهای مسلح پیشنهاد دادیم تا از سال آینده خرید خدمت سربازی افرادی که ۸ سال غیبت دارند کنسل شود. این پیشنهاد نیز مورد تایید ستاد کل نیروهای مسلح قرار گرفت.

سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان گفت: مسئول تصمیم گیری در این زمینه ستاد کل نیروهای مسلح است اما باید این موضوع به تصویب مجلس شورای اسلامی نیز برسد.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: