درخواست برای افزایش حقوق سربازان

سردار کمالی از نمایندگان مجلس خواست که در بررسی قانون بودجه سال آینده افزایش حقوق سربازان را مورد توجه قرار دهند.

0 3,473

با توجه به اهمیت نقش سربازان در دفاع از کشور، بسیاری از افراد معتقد هستند که حقوق سربازان باید افزایش پیدا کند. بر اساس قانون میزان حقوق دریافتی یک سرباز وظیفه باید برابر با 70 درصد حقوق دریافتی یک نیروی رسمی نظامی باشد. اما همانگونه که میدانید در حال حاضر میزان حقوق دریافتی سربازان بسیار کمتر از مصوبه قانون است. دلیل این میزان حقوق کم سربازان نیز عدم تخصیص بودجه می باشد.

 ارائه درخواست برای افزایش حقوق سربازان

به گزارش ایسنا، سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در صفحه اینستاگرام خود اینگونه نوشت: همگان اذعان دارند که حقوق و مزایای سربازان غیور کشورمان بسیار کم است، پس اکنون که زمان ارائه قانون بودجه سالانه به مجلس و بررسی قانون بودجه 98 است بهترین زمان برای دولت و نمایندگان مجلس است که برای اصلاح حقوق این سربازها فکری کنند.

سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به بررسی قانون بودجه سال آینده در کمیسیون تلفیق مجلس گفت: امیدوارم که نمایندگان برای افزایش حقوق و مزایای سربازان فکری کنند و آن را مورد توجه قرار دهند.  زیرا پس از تصویب و ابلاغ قانون بودجه عملاً هیچ کاری در این خصوص دیگر نمی توان کرد.

همچنین بخوانید: میزان حقوق سربازان

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: