طرح نشاط سربازان در دستور کار نیروهای مسلح

0 316

دوران خدمت سربازی با تمام سختی هایی که دارد، می تواند سرشار از روزهای خوب و خاطرات شیرین باشد. عده ای بر این باور هستند که دوران خدمت سربازی، خسته کننده و حیط خدمت سربازی نیز بسیار خشک و بی روح است. در حالی که بیشتر افرادی که به خدمت سربازی رفته اند، اظهار می کنند که یکی از بهترین خاطرات خود را در دوران سربازی داشته اند.

برای آشنایی بیشتر می توانید مقاله قانون خدمت سربازی را بخوانید.

طرح نشاط سربازان در دستور کار نیروهای مسلح

سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح اظهار کرد: ستاد کل نیروهای مسلح برنامه های مختلفی را برای ارتقاء کیفیت دوران خدمت سربازی و بهینه سازی آن در دستور کار خود دارد که ارتقاء نشاط سربازان نیز از جمله این برنامه ها است. برنامه هایی نیز در گذشته به منظور خوشایندسازی دوران خدمت سربازی از جانب نیروهای مسلح تهیه و ابلاغ شده است. مواردی  مانند نشاط سربازان در این طرح ها ابلاغ شده بود اما در نظر داریم که طرح دیگری را نیز برای افزایش نشاط سربازان وظیفه عمومی فراهم کنیم.

سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت پس از انتشار ویدئویی از چند سرباز شاد و با توجه به جوی که پس از این موضع گیری به وجود آمد، تصمیم داریم تا طرح های دیگری را نیز برای ارتقاء نشاط سربازان و کارکنان وظیفه در نیروهای مسلح اجرا کنیم.

سردار کمالی با بیان اینکه ستاد کل نیروهای مسلح از پیشنهادها و طرح های مختلف به منظور افزایش نشاط سربازان استقبال می کند، بیان کرد: افرادی که ایده و نظراتی در خصوص طرح افزایش نشاط سربازان دارند، می توانند ایده های خود را به معاونت نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح منتقل کنند. پس از بررسی این ایده ها نسبت به اعمال آنها که قابلیت اجرا دارند، اقدام خواهیم کرد.

حتما بخوانید: معافیت سه برادری

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: