زمان ثبت نام امریه قوه قضاییه در سال ۹۸ اعلام شد

آغاز ثبت نام امریه قوه قضاییه از پایان فروردین ماه 98

0 1,257

بسیاری از مشمولان متقاضی گذراندن خدمت سربازی به عنوان نیروی امریه قوه قضائیه می باشند. قوه قضائیه با توجه به مجوز از سوی فرمانده کل قوا و ستاد کل نیروهای مسلح هر ساله دارای سهمیه نیروی امریه می باشد. بسیاری از متقاضیان امریه قوه قضائیه در خصوص زمان ثبت نام و پذیرش نیروی امریه قوه قضائیه سوالاتی دارند. در ادامه به اطلاعیه ای از سوی قوه قضائیه مبنی بر زمان و شرایط ثبت نام امریه قوه قضائیه توجه نمایید.

آغاز ثبت نام امریه قوه قضائیه از پایان فروردین ماه ۹۸

به گزارش قدس آنلاین، روابط عمومی و معاونت منابع انسانی قوه قضاییه اطلاعیه ای مبنی بر پذیرش و ثبت نام مشمولان متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه صادر نمود. متن این اطلاعیه امریه قوه قضاییه در سال ۹۸ به شرح زیر است:

بدینوسیله به اطلاع می رساند، بنابر اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه، از مشمولان متقاضی امریه قوه قضائیه دعوت به همکاری می نماییم. لازم به ذکر است در این مرحله از پذیرش نیروی امریه، فقط مشمولانی مجاز به ثبت نام هستند که اعزامی تیرماه سال ۹۸ باشند. تاریخ شروع ثبت نام مشمولان متقاضی امریه قوه قضائیه در این مرحله از ۳۰ فروردین ماه لغایت ۲ اردیبهشت ماه ۹۸ می باشد.

جزئیات ثبت نام امریه قوه قضاییه در سال ۹۸

مشمولان واجد شرایط امریه قوه قضاییه در سال ۹۸ که تاریخ اعزام ایشان اول تیرماه ۹۸ می باشد و تمایل به گذراندن خدمت سربازی به عنوان امریه قوه قضائیه دارند، می توانند در تاریخ ذکر شده با مراجعه به سامانه مربوطه، ثبت نام مشمولان متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه اقدام به ثبت نام نمایند.

لازم به ذکر است مشمولان متقاضی امریه قوه قضائیه در زمان ثبت نام تمام فیلدها را با دقت تکمیل نمایند. پس از تکمیل مشخصات لازم است تمام مدارک مورد نیاز امریه قوه قضائیه را در یک فایل pdf ارسال کنند. دقت داشته باشید پس از انجام ثبت نام و تائید نهایی دیگر امکان ویرایش اطلاعات وجود نخواهد داشت.

در خصوص دوره بعدی پذیرش و ثبت نام امریه قوه قضائیه متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

چه نهاد ها و سازمان هایی دارای سهمیه امریه سربازی هستند؟

جالب است بدانید علاوه بر اداره ها و وزارتخانه های دولتی، شرکت های دانش بنیان و … نیز دارای سهمیه سرباز امریه هستند. هر یک از این مراکز، شرایط و ضوابط خاص خود را برای گرفتن سرباز امریه دارند. باران مشاوره سعی کرده تا لیستی از این مراکز با جزئیات کامل برای شما گرداوری کند.

ردیفنام سازمان یا وزارتخانهردیفنام سازمان یا وزارتخانه
۱امریه آستان قدس رضوی۲طرح سرباز سازندگی
۳امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات۴امریه وزارت دفاع
۵امریه ستاد اجرایی فرمان امام(ره)۶امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
۷امریه سازمان ملی استاندارد۸امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)
۹امریه سازمان انرژی اتمی۱۰امریه صدا و سیما
۱۱امریه وزارت فرهنگ و ارشاد۱۲امریه سپاه
۱۳امریه وزارت راه و شهرسازی۱۴امریه سرباز معلم
۱۵امریه وزارت اقتصاد و دارایی۱۶امریه وزارت نفت
۱۷امریه وزارت کار۱۸امریه وزارت نیرو
۱۹امریه وزارت آموزش و پرورش۲۰امریه وزارت بهداشت
۲۱امریه وزارت صنعت، معدن و تجارت۲۲ امریه وزارت ورزش و جوانان
۲۳امریه وزارت جهاد کشاورزی۲۴امریه صاایران
۲۵امریه موسسه بیت الاحزان۲۵امریه ریاست جمهوری
۲۶امریه دانش بنیان۲۷امریه وزارت علوم

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: