سربازان مهارت دیده در الویت اشتغال هستند

لزوم مهارت آموزی سرباران

0 666

همانگونه که در جریان هستید، طرح مهارت افزایی در سربازی در حال اجرا است. طرح مهارت افزایی سربازان در صورتی می تواند مفید واقع شود که مانند کارت پایان خدمت، برای اشتغال دارای اعتبار و اهمیت باشد.

بهینه سازی سربازی با مهارت افزایی

سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص بهینه سازی خدمت سربازی با رویکرد جدید مهارت افزایی بیان کرد: بهینه سازی خدمت سربازی، افزایش مهارت در مسائل اجتماعی، حرفه ای و شغلی به صورت کاملا جدی دنبال می شود. مقرر شده است سربازان مهارت دیده در اولویت تامین نیروی کار دستگاه ها قرار خواهند گرفت.

سربازان مهارت دیده در الویت اشتغال هستند

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو های مسلح بیان کرد: مهارت آموزی سربازان در دستور کار نیرو های مسلح قرار دارد. یکی از اقدامات دیگری که در زمینه بهینه سازی خدمت سربازی با دستور رئیس ستاد کل نیرو های مسلح اجرایی می شود، مهارت آموزی سربازان وظیفه است. مهارت افزایی در مسائل اجتماعی و حرفه ای برای کسب شغل با دوره های آموزشی متفاوت صورت می گیرد.

سردار کمالی تاکید کرد: 200 هزار سرباز امسال در طرح مهارت آموزی قرار خواهند گرفت. به این ترتیب افرادی که خدمت سربازی خود را تمام می کنند، حداقل یک مهارت را به شکل تخصصی فرا گرفته اند. طی تفاهمی که با دستگاه ها و مراکز مختلف انجام شده است، برای جذب و بکارگیری این سربازان اقدام خواهد شد و این مراکز این سربازان را در اولویت تامین نیروی کار خود قرار خواهند داد.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: