سربازان باعث افتخار ارتش هستند

0 776

اهمیت به جایگاه سرباز، نسبت به قبل بسیار مورد توجه بیشتری قرار می گیرد. در گذشته شاید واژه سرباز و سربازی، در ذهن همه سختگیری های زیاد را تداعی می کرد. اما در حال حاضر با تاکید مقام معظم رهبری، تمام ارگان های نظامی موظف هستند نسبت به جایگاه سرباز، اهمیت بیشتری قائل شوند.

سربازان باعث اقتدار ارتش هستند

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم دومین گردهمایی فرماندهان یگان های سربازی ستاد آجا گفت: یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری، توجه ویژه نسبت به موضوع سربازی است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: نقش سرباز در ارتقای توان رزم نیروهای مسلح دارای اهمیت زیادی است. در واقع از مهمترین مولفه های قدرت و اقتدار ارتش ایران اسلامی، سربازان وظیفه می باشند. در قانون اساسی، ارتش دارای سه وظیفه حفظ تمامیت ارضی، پاسداری از استقلال و حفظ نظام است. در واقع ارتش مقتدر ارتشی می باشد که تکیه گاه ملت باشد و وظایف خود را در قبال ملت به درستی انجام دهد. بخش مهمی از این وظایف که ذکر کردم به عهده سربازان وظیفه است.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: