سربازها در تخصص خود به خدمت سربازی مشغول می شوند

6 1,205

یکی از خواسته های اکثریت مشمولین خدمت نظام وظیفه سربازی است است که بتوانند دوره سربازی خود را به صورت تخصصی سپری نمایند. بدین صورت که هر مشمولی با توجه به تخصصی که دارد در خدمت سربازی به کار گرفته شود.

امیرعلی حدادی فرمانده پدافند هوایی منطقه شهید نصر

با توجه به فرمان های مقام معظم رهبری در خصوص سربازی در نظام جمهوری اسلامی سعی بر این است زمینه ای فراهم شود تا فرد سرباز در طول دو سال خدمت در نیروهای مسلح به نظام خوش بین شود و رضایت از دولت و نظام جمهوری اسلامی داشته باشد. لذا محیا کردن این شرایط وظیفه تمامی فرماندهان می باشد.

همین حالا با برترین مشاورین کشور تماس بگیرید.

دیگر تدبیر در این خصوص، تقویت امید به آینده در سرباز است و سعی می کنیم فرد سرباز در جهت تخصص و مهارت خود در نیروهای مسلح به کار گرفته شود تا بتواند تخصص خود را تقویت کند.
وی خدمت سربازی را منشا آثار خوب در زندگی بیان کرد و گفت: کاهش وابستگی زیاد به خانواده، آمادگی برای رروبرو شدن با سختیهای زندگی، نظم پذیری و قناعت در زندگی از جمله این آثار می باشد.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

تعداد دیدگاه ها 6 تا
 1. حسین :

  سلام خسته نباشید
  بنده حدود ۴سال داروخانه کار کردم ‌‌مدرک هم دارم
  میخواستم بدونم داخل سربازی به درد میخوره؟

  1. باران مشاوره :

   بله این موضوع رو می توانید در دوره اموزشی به نیروانسانی بگویید

 2. رضا :

  سلام من مدرک تکنسین داروخانه رو دارم تو سربازی میشه ازش استفاده کنم؟

  1. باران مشاوره :

   سلام.در صورتی که در یگان خدمتی تون چنین رده شغلی وجود داشته باشد میتونین از فرمانده یگانتون درخواست کنید تا شما رو به اون گروهان انتقال بدهند.معمولا بهداری یگانها چنین مواردی رو بعنوان سرباز جذب میکنند.

 3. کسری :

  سلام.بنده در نواختن سازهای زهی(سه تار،تار،دوتار،تنبور،عود،دیوان)مهارت دارم اما در خصوص سازهای بادی جز تئوری چیزی نمیدونم.این موضوع ممکنه کمک کنه تا در طول دوره خدمت،خدمت با کیفیتی رو متناسب با استعدادم بگذرونم؟سپاس از شما

  1. باران مشاوره :

   آقا کسری در سامانه سرباز ماهر ثبت نام کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: