سربازها در تخصص خود به خدمت سربازی مشغول می شوند

2 580

یکی از خواسته های اکثریت مشمولین خدمت نظام وظیفه سربازی است است که بتوانند دوره سربازی خود را به صورت تخصصی سپری نمایند. بدین صورت که هر مشمولی با توجه به تخصصی که دارد در خدمت سربازی به کار گرفته شود.

امیرعلی حدادی فرمانده پدافند هوایی منطقه شهید نصر

با توجه به فرمان های مقام معظم رهبری در خصوص سربازی در نظام جمهوری اسلامی سعی بر این است زمینه ای فراهم شود تا فرد سرباز در طول دو سال خدمت در نیروهای مسلح به نظام خوش بین شود و رضایت از دولت و نظام جمهوری اسلامی داشته باشد. لذا محیا کردن این شرایط وظیفه تمامی فرماندهان می باشد.

همین حالا با برترین مشاورین کشور تماس بگیرید.

دیگر تدبیر در این خصوص، تقویت امید به آینده در سرباز است و سعی می کنیم فرد سرباز در جهت تخصص و مهارت خود در نیروهای مسلح به کار گرفته شود تا بتواند تخصص خود را تقویت کند.
وی خدمت سربازی را منشا آثار خوب در زندگی بیان کرد و گفت: کاهش وابستگی زیاد به خانواده، آمادگی برای رروبرو شدن با سختیهای زندگی، نظم پذیری و قناعت در زندگی از جمله این آثار می باشد.

باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
برای اطلاع از آخرین قوانین و شرایط معافیت سربازی و ارتباط با مشاور می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
همه روزه به جز روز های تعطیل، پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب
شاید شما هم با اطلاع قوانین بتوانید معافیت بگیرید

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

تعداد دیدگاه ها 2 تا
 1. کسری :

  سلام.بنده در نواختن سازهای زهی(سه تار،تار،دوتار،تنبور،عود،دیوان)مهارت دارم اما در خصوص سازهای بادی جز تئوری چیزی نمیدونم.این موضوع ممکنه کمک کنه تا در طول دوره خدمت،خدمت با کیفیتی رو متناسب با استعدادم بگذرونم؟سپاس از شما

  1. باران مشاوره :

   آقا کسری در سامانه سرباز ماهر ثبت نام کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: