به سربازی رفتن دخترها بیشتر شبیه شوخی است

0 677

پیشتر خبری در ارتباط با طرح به سربازی رفتن دختره ها مطرح شد. این طرح توسط عده ای از نمایندگان مجلس در کمیسیون قضایی مطرح شد. قرار بود این سربازی اختیاری باشد. سردار کمالی طرح به خدمت رفتن سربازی دختر ها را شبیه به شوخی دانست.

خبر قبلی درباره خدمت سربازی دختران را اینجا بخوانید: طرح جنجالی سربازی رفتن دخترها در مجلس

سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی و سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به اظهارات یکی از نمایندگان مجلس در خصوص طرح سربازی دخترها گفت:

طرح این مسئله یک شوخی است. ستاد کل هیچ تدبیری برای سربازی دخترها در نظر نگرفته است. در حال حاضر چنین طرحی وجود ندارد. این طرح  اصلا قابل طرح ریزی نمی باشد. در اصل در طرحی هم که آقای ابوترابی به منظور اصلاح مقررات سربازی ارائه کرده است موضوع سربازی دختران مطرح نشده است.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: