فراخوان طرح سرباز تاپ واحد های تولیدی استان بوشهر

0 507

تولید و صنعت ایران نیاز به توسعه دارد. به کارگیری نیروهای توانمند در این زمینه می تواند در رسیدن به این هدف مؤثر باشد. طرح تاپ علاوه براین که در این زمینه برای کشور مفید است، برای فارغ التحصیلانی که وارد این مسیر می شوند نیز خالی از بهره نیست.

این افراد می توانند به این طریق تجربیات بیشتر کسب کنند تا هم به اشتغال خود پس از خدمت سربازی کمک کرده باشند و هم با ادامه فعالیت حین اشتغال در زمینه توسعه تولید و صنعت به کشور خدمت کنند.

جذب سرباز امریه تاپ در استان بوشهر

به گزارش باران مشاوره به نقل از شاتا، واحدهای تولیدی استان بوشهر اقدام به جذب سرباز صنعت در قالب طرح تاپ کرده است.

رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: مطابق ابلاغ وزارت صمت، در حال جذب سهمیه سرباز امریه طرح تاپ هستیم. این طرح خاص فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در واحدهای تولیدی است.

ثبت نام امریه طرح تاپ استان بوشهر

یونس صالحی اظهار داشت: جذب سرباز امریه در مقاطع ارشد و دکتری برای فعالیت در واحد تحقیق، توسعه و نوآوری (R&D&I) بنگاه های صنعتی و معدنی است. این پذیرش فرصت مناسبی است تا رقابت پذیری، افزایش کیفیت و خلق نوآوری داشته باشیم.

مشمولان علاقه مند باید حداقل ۵ ماه از معافیت تحصیلیشان باقی مانده باشد. آن ها نباید غیبت داشته باشند و برگ اعزام دریافت نکرده باشند .

متقاضیان می توانند برای ثبت نام در طرح تاپ به سامانه مربوطه به آدرس الکترونیکی http://www.iranetop.ir مراجعه کنند. آن ها می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر تماس حاصل نمایند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: