سرباز ستون نیروهای مسلح است

0 703

سردار کمالی روز سرباز را به سربازان خدمت نظام وظیفه عمومی تبریک گفت. ایشان هم چنین پیامی در این خصوص منتشر کردند. این پیام به شرح زیر است.

به مناسبت روز سرباز

سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی و سربازی ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت روز سرباز در متن پیامی اینگونه بیان کرد:

حراست از عزت، امنیت، استقلال، تمامیت ارضی، جان و مال و نوامیس مردم وظیفه دینی و ملی هر ایرانی است. در راستای همین وظیفه است که همه اتباع ذکور ایرانی مکلف به انجام خدمت سربازی هستند. سربازها یکی از ارکان نیروهای مسلح هستن. بخش بزرگی از وظایف نیروهای مسلح بر عهده این عزیزان است.

سربازهای عزیز مدافع حریم کشورند که در طی 8 سال دفاع مقدس آمادگی خود را برای دفاع از اسلام و کشور عزیز به عرصه ظهور رساندند و با شهادت و رشادت امنیت را برای ملت عزیز ایران به ارمغان آوردند. پس بر همه لازم است این روز را که به عنوان روز سرباز نامگذاری شده است، از زحمات و تلاش های سربازان عزیز چه در دوران دفاع مقدس و چه در زمان حال قدردانی کنند.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: