جذب سرباز طلبه در مرکز تخصصی فلسفه اسلامی

0 259

مرکز تخصصی فلسفه اسلامی از مراکز تحصیلات تکمیلی جامعه الزهرا است. این مرکز در سال ۱۳۸۲ تأسیس شده است و در سه سطح ۲، ۳ و ۴ به آموزش می پردازد. این مرکز امکان جذب طلاب را به عنوان سرباز طلبه دارد. طلابی که از این مرکز فارغ التحصیل شده اند، می توانند برای طی مدت خدمت سربازی خود در همین مرکز پذیرش شوند.

جذب سرباز طلبه در مرکز تخصصی فلسفه اسلامی

به گزارش باران مشاوره به نقل از حوزه، مرکز تخصصی فلسفه اسلامی در نظر دارد از میان فارغ التحصیلان این مرکز سرباز طلبه پذیرش کند. این امریه مناسب طلابی است که با برخی نرم افزاهای کامپیوتری آشنایی داشته باشند.

شرایط اختصاصی امریه مرکز تخصصی فلسفه اسلامی

 • آشنایی با نرم افزار فتوشاپ
 • آشنایی با امور آموزشی
 • آشنایی با امور پژوهشی
 • تسلط به نرم افزار world
 • تسلط به نرم افزار excel
 • تسلط به تایپ

نحوه ثبت نام امریه طلاب مرکز تخصصی فلسفه اسلامی

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۳۷۷۵۹۳۷۵ ۰۲۵ تماس بگیرند. امکان مراجعه به مرکز آموزش تخصصی فلسفه واقع در قم خیابان ۱۹ دی کوچه یک فرعی اول سمت راست نیز برای متقاضیان وجود دارد.

آشنایی با فلسفه اسلامی

بهتر است بدانید، فلسفه اسلامی که آن را حکمت هم می خوانند، شاخه ای از علوم اسلامی است. این علم مرتبط با دین است و متافیزیک اسلامی را تفسیر می کند. از فلاسفه نامدار که می توان به آن ها اشاره کرد ملاصدرا، سهروردی، ابن سینا و بسیاری دیگر هستند.

با وجود مخالفت هایی از گذشته در مورد تدریس فلسفه در حوزه ها وجود داشت اما بالاخره ضرورت تدریس این علم به طلاب درک شد و مراکز تدریس فلسفه اسلامی رشد و رونق یافت.

هم اکنون درس فلسفه اسلامی و حتی فلسفه غرب در مراکز حوزوی و دانشگاهی بسیاری به متقاضیان و علاقمندان به این رشته از علوم نظری تدریس می گردد.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: