شرایط جذب سرباز معلم استان اصفهان ۱۴۰۱

0 2,922

یکی از پر طرفدارترین امریه های استان اصفهان، امریه سرباز معلم می باشد که همه ساله از فروردین ماه شروع به جذب مشمولان علاقمند به این امریه می نماید. این امریه برای مناطق محروم هر استان در نظر گرفته شده لذا مشمولان در نظر داشته باشند که به هیچ عنوان از سرباز معلم ها در مرکز استان استفاده نمی شود.

زمان ثبت نام سرباز معلم استان اصفهان برای ۱۴۰۱

به گزارش باران مشاوره به نقل از وب سایت آموزش و پرورش،استان اصفهان فراخوان جذب سرباز معلم برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در مناطق محروم این استان را اعلام نمود.

سه شرط مهم جذب سرباز معلم استان اصفهان برای سال تحصیلی ۱۴۰۱

مشمولانی که قصد دارند خدمت خود را به صورت سرباز معلم در استان اصفهان بگذرانند باید به نکات زیر توجه داشته باشند:

 1. برگه آماده به خدمت به تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۱.
 2. دارای مدرک تحصیلی کارشناسی یا کارشناسی ارشد (اولویت جذب با دانش آموختگان کارشناسی ارشد می باشد).
 3. تاریخ ثبت نام از ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ تا ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ می باشد.

۸ مدرک مورد نیاز برای سرباز معلم استان اصفهان ۱۴۰۱

مشمولانی که قصد ثبت نام در امریه سرباز معلم استان اصفهان برای سال تحصیلی ۱۴۰۱ را دارند نسبت به آماده نمودن مدارک زیر اقدام نمایند:

 1. کپی کارت ملی پشت و رو
 2. کپی تمامی صفحات شناسنامه
 3. ۲ قطعه عکس ۴*۳ به صورت پشت نویسی شده
 4. اصل مدرک تحصیلی به همراه کپی برابر اصل آن
 5. برگه اعزام بدون غیبت به تاریخ ۱ تیر ۱۴۰۱
 6. مدارک امتیاز آور به همراه یک نسخه کپی مدارک
 7. فرم های گزینش، امتیاز آوری، و تعهد خدمت
 8. مدارک احراز بومی بودن

یکی از مدارک مورد نیاز امریه سرباز معلم استان اصفهان در سال ۱۴۰۱ نداشتن غیبت سربازی است. اگر هنوز نمی دانید که وارد غیبت شده اید یا خیر می توانید با مرکز مشاوره تلفنی باران تماس گرفتن یا مقاله استعلام غیبت سربازی را مطالعه نمایید. 

نکات مهم امریه سرباز معلم استان اصفهان برای سال تحصیلی ۱۴۰۱

آن دسته از مشمولانی که می خواهند اقدام به جذب امریه سرباز معلم استان اصفهان کنند به نکات زیر توجه داشته باشند:

 • طریقه ثبت نام از طریق سایت سامانه می باشد و بعد از ثبت نام اولیه تا پایان مهلت ثبت نام وقت دارند تا با مراجعه حضوری به آموزش و پرورش استان اصفهان و تحویل مدارک اقدام کنند.
 • برگه اعزام به خدمت تا پایان اعلام نتایج در آموزش پرورش نگه داری می شود و در صورتی که در این امریه قبول نشوید قبل از اعزام به شما عودت داده می شود تا با مراجعه به سازمان وظیفه تعیین تکلیف شوید.
 • مشمولانی که قبلا درخواست معافیت تحصیلی یا پزشکی کرده باشند از لیست این امریه کنار گذاشته می شوند.
 • استفاده از کسری خدمت در این امریه ممنوع می باشد و اگر مشمولی از کسری استفاده نماید با توجه به میزان خسارتی که به سازمان امریه گیر وارد کرده جریمه می شود
 • امکان ایست خدمت و ادامه تحصیل در این امریه وجود ندارد
 • مدت این امریه ۲۴ ماه می باشد و شامل ۲ ماه آموزشی در مراکز آموزشی سپاه و ۱ ماه آموزش معلمی است.
 • این امریه مصاحبه تخصص دارد که زمان آن به شما اطلاع رسانی می شود.
 • محل خدمت شما تا پایان شهریور ماه توسط آموزش و پرورش استان اصفهان اعلام می شود و خارج از شهر اصفهان است.

نحوه امتیاز آوری امریه سرباز معلم استان اصفهان برای سال تحصیلی ۱۴۰۱

معمولا فرم امتیاز آوری هر استان و نحوه امتیاز دهی نسبت استان های دیگر و دستورالعمل آموزش و پرورش متفاوت است و در زیر نکات فرم امتیاز آوری سرباز معلم استان اصفهان گفته می شود:

 • بند امتیاز فرزند فرهنگیان تمامی کارکنان بازنشته و شاغل را شامل می شود.
 • فرزند جانبازان به ازای هر ۵ درصد جانبازی یک امتیاز دریافت می کنند و حداکثر امتیاز ۱۲ است.
 • برای گرفتن امتیاز مهارت فناوری و اطلاعات حتما باید یکی از آموزشگا های سبحان رایان ، محاسبه گران مهارت افزا سپاهان (نجف آباد )، رایان مهر صبا کویر (آران و بیدگل)، عروج (نایین )، شرکت تعاونی خدماتی- آموزشی والفجر نوپرداز اصفهان، شرکت اصفهان سیستم ومجتمع توسعه ارتباطات پگاه اصفهان مدرک شما را صادر کرده باشد و گواهینامه دیگر موسسات قابل قبول نیست.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: