سپاه سرباز کارآفرین تربیت می کند

0 599

سربازان پس از اتمام خدمت خود نیاز دارند وارد بازار کار شوند تا بتوانند به امرار معاش بپردازند. آموزش پس از سربازی می تواند برای آن ها هزینه بر و وقت گیر باشد. گاهی به تعویق انداختن آموزش می تواند فرصت اشتغال را از افراد بگیرد.

امکاناتی فراهم شده است تا سربازان بتوانند در دوره خدمت خود آموزش ببینند و مهارت کسب کنند تا زمینه اشتغال را برای خود فراهم کنند.

آموزش فنی کارکنان وظیفه سپاه امام سجاد

به گزارش باران مشاوره به نقل از فارس، در سال جاری خداقل حداقل ۶۰ درصد از کارکنان وظیفه سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان تحت تعلیم آموزش های فنی قرار می گیرند. هدف از این آموزش کارآفرینی و ورود افراد به بازار کار است.

معاون نیروی انسانی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان برای جذب سرباز، نیروهای بسیجی بومی را در اولویت قرار می دهد.

مسیر هموارتر برای کسب درآمد پس از سربازی

حسین افسر اظهار داشت: در حال حاضر بیش از ۸۰ درصد سربازان از افراد بومی منطقه هستند. مهارت آموزی حداقل ۶۰ درصد از سربازان را در جهت طرح تحول درون سازمانی، در دستور کار قرار داده ایم. در این طرح، مهارت ها را متناسب با شرایط استان بومی کرده ایم تا سربازان کارآفرین، متعهد و متخصص تربیت کنیم.

کارکنان وظیفه با توانمندسازی و مجهز شدن به دانش و مهارت، پس از اتمام خدمت مقدس سربازی مسیر هموارتری برای کسب درآمد پیش رو خواهند داشت.

اگر تمایل دارید دوران سربازی را در سپاه سپری کنید به شما توصیه می کنیم نحوه افتادن در سپاه را بخوانید.  

اقدامات انجام شده برای آموزش کارکنان وظیفه

افسر اقدامات انجام شده در جهت آموزش کارکنان وظیفه را برشمرد:

  • ایجاد کارگاه های واقعی محیط کار از جمله سالن مهارت آموزی، دوربین مداربسته، پیرایشگری
  • تعامل با ادارات و سازمان های فنی و حرفه ای، سازمان ملی ورزش و جوانان، جهاد کشاورزی، کمیته امداد، و ict

از ابتدای امسال تا کنون علاوه بر سرکشی هایی که نواحی مقاومت بسیج انجام داده، این معاونت از ۱۳۰ خانواده شهید در مرکز استان و دیگر شهرستان ها بازدید کرده است. سپاه پاسداران رصد، پیگیری و تسهیل فرآیند حل مشکلات جامعه ایثارگری استان را با جدیت دنبال می کند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: