شرایط اعزام سربازی مهر ماه 99 اعلام شد

0 4,177

اعزام های سربازی تحت تأثیر شیوع کرونا و تعویق کنکورهای سراسری با تغییراتی همراه شد. در حال حاضر کنکور سراسری برگزار و نتایج اولیه آن اعلام شده است. مشمولانی که برای مهر ماه برگ اعزام به خدمت دریافت کرده اند منتظر روشن شدن وضعیت اعزام خود هستند. برخی از این مشمولان اعزام خود را در مهلت های مشخص شده به تعویق انداخته و قرار شد در آذر ماه اعزام شوند.

تکلیف مشمولان اعزامی مهر با اطلاعیه جدیدی از سوی سازمان نظام وظیفه معین شده است.

مشمولان پایه خدمتی مهر فرا خوان شدند

به گزارش باران مشاوره به نقل از خبرگزاری مهر، مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها، دیپلم و زیر دیپلم که برگ آماده به خدمت پایه خدمتی مهرماه سال ۹۹ را دریافت کرده اند، از سوی سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی به خدمت فراخوانده شده اند.

در اطلاعیه سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی  آمده است که همه مشمولان دارای برگ آماده به خدمت پایه خدمتی مهر ماه سال ۱۳۹۹ باید به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) مراجعه کنند. آن ها با دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزشی می توانند مطابق اطلاعات مندرج درآن اقدام کنند.

مدارک مورد نیاز مشمولان در روز اعزام

همه مشمولان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی، دیپلم و زیر دیپلم برای اعزام به خدمت ضرورت باید در تاریخ، ساعت، محل و مراکزی که در برگه معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حاضر شوند.

به دلیل شرایط موجود، سربازان در طول دوره امکان استفاده از مرخصی را ندارند. بنابراین ضروری است مشمولان اصل مدارک لازم را با خود همراه داشته باشند:

 • کارت ملی
 • شناسنامه
 • برگ آماده به خدمت
 • برگ محل مراجعه
 • برگ واکسیناسیون
 • مدارک مربوط به شرایط خاص (تأهل ،گواهی فوت والدین ،جانبازان بالای ۲۵ درصد، خانواده درجه یک شهدا و…)

مراکز وظیفه عمومی استان ها و مراکز آموزش نیروهای مسلح، مشمولان اعزامی را در روز اعزام بررسی خواهند کرد تا از شیوع بیشتر بیماری کرونا جلوگیری شود.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: