شرایط امریه سربازی آستان قدس رضوی اعلام شد سال ۹۷

0 1,254

مشمولان متقاضی امریه سربازی می توانند با مراجعه به اطلاعیه سازمان ها در خصوص جذب نیروی امریه نسبت به پذیرش خود اقدام نمایند. خدمت سربازی تحت عنوان امریه در بین مشمولان سربازی بسیار پرطرفدار است. آستان قدس رضوی نیز یکی از نهادهای پذیرنده نیروی امریه می باشد.

برای اطلاع از نحوه پذیرش امریه در وزارت خانه های مختلف به شما توصیه می کنیم مقاله پذیرش امریه در وزرات خانه ها را بخوانید.

امریه سربازی آستان قدس رضوی سال ۹۷

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، شرایط انجام خدمت سربازی در آستان قدس رضوی به عنوان سرباز امریه اعلام گردید.  این شرایط شامل مشمولانی می شود که متقاضی پذیرش امریه آستان قدس رضوی می باشند. مشمولانی که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر باشند در صورت دارا بودن حداقل معدل می توانند نسبت به اخذ امریه سربازی آستان قدس رضوی اقدام نمایند.

انجام خدمت وظیفه در آستان قدس رضوی در مشاغل کارشناسی فنی، کارشناسی علوم اجتماعی، کارشناس ثبت اطلاعات سیستمی، کارشناس کنترل پروژه، کارشناس کامپیوتر، کارشناس تاسیسات و  راهنمای امور زائرین صورت می گیرد.

شرایط امریه سربازی در آستان قدس رضوی سال ۹۷

برخی از شرایط پذیرش امریه سربازی در آستان قدس رضوی به شرح زیر است:

  1. مشمولان متقاضی امریه آستان قدس رضوی نباید دارای سابقه خدمت قبلی در نیرو های مسلح باشند.
  2. مشمولان متقاضی باید فاقد غیبت نظام وظیفه باشند. (چناچه غیبت دارید می توانید از راه های توجیه غیبت نظام وظیفه استفاده کنید.)
  3. مشمولان متقاضی نباید از وابستگان سببی یا نسبی اقوام درجه یک کارکنان یا مسئولین آستان قدس رضوی باشند.
  4. کسر خدمت در آستان قدس رضوی فقط شامل سربازانی خواهد شد که دارای فرزند باشند و یا دوره تکمیلی آموزش بسیج را طی کرده باشند.

حافظان قرآن و قاریان برتر، مشمولان با سابقه حداقل ۶ ماه عضویت فعال در بسیج، مشمولان متاهل، متقاضیان خدمت در مناطق محروم، نخبگان و استعداد های برتر در اولویت پذیرش قرار دارند.

حافظان قران بخوانند: معافیت حتفظان قران کریم

خدمت سربازی در جوار امام رضا سال ۹۷

امریه آستان قدس رضوی مورد استقبال بسیاری از مشمولان نظام وظیفه می باشد. بسیاری از مشمولان متقاضی امریه نیز شاید این آرزو را در سر می پرورانند که بتوانند در جوار بارگاه امام رضا(ع) به خدمت سربازی مشغول شوند. تمامی نهادها و سازمان ها جهت جذب نیروی امریه مورد نیاز خود دارای ضوابط و شرایط خاصی هستند. برای اطلاعات تکمیلی به مقاله امریه آستان قدس رضوی مراجعه کنید.

علاوه بر آستان قدس، وزارتخانه های دولتی، شرکت های دانش بنیان، دانشگاه ها و … نیز سهمیه امریه سربازی دارند. شما می توانید از شرایط امریه این مراکز مطلع شوید و در صورت تمایل برای پذیرش امریه اقدام کنید. همچنین مشاوران ما در مرکز باران مشاوره، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیران هستند.

ردیفنام سازمان یا وزارتخانهردیفنام سازمان یا وزارتخانه
۱امریه آستان قدس رضوی۲طرح سرباز سازندگی
۳امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات۴امریه وزارت دفاع
۵امریه ستاد اجرایی فرمان امام(ره)۶امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
۷امریه سازمان ملی استاندارد۸امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)
۹امریه سازمان انرژی اتمی۱۰امریه صدا و سیما
۱۱امریه وزارت فرهنگ و ارشاد۱۲امریه سپاه
۱۳امریه وزارت راه و شهرسازی۱۴امریه سرباز معلم
۱۵امریه وزارت اقتصاد و دارایی۱۶امریه وزارت نفت
۱۷امریه وزارت کار۱۸امریه وزارت نیرو
۱۹امریه وزارت آموزش و پرورش۲۰امریه وزارت بهداشت
۲۱امریه وزارت صنعت، معدن و تجارت۲۲ امریه وزارت ورزش و جوانان
۲۳امریه وزارت جهاد کشاورزی۲۴امریه صاایران
۲۵امریه موسسه بیت الاحزان۲۵امریه ریاست جمهوری
۲۶امریه دانش بنیان۲۷امریه وزارت علوم

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: