شرایط تردد مشمولان ساکن در خارج از کشور 98

شرایط تردد مشمولان ساکن در خارج از کشور اعلام شد

0 1,250

یکی از دغدغه های مشمولینی که در خارج از کشور هستند شرایط تردد به داخل کشور است. چرا که این افراد از لحاظ قانونی دارای محدودیتهایی هستند. سردار کمالی در ارتباط با شرایط تردد مشمولان ساکن در خارج از کشور توضیحاتی ارائه کردند.

شرایط تردد مشمولان ساکن در خارج از کشور از زبان سردار کمالی در سال 98

سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص شرایط تردد مشمولان ساکن در خارج از کشور گفت: مشمولانی که در خارج از کشور سکونت دارند به دو دسته تقسیم می شوند.

دسته اول مشمولانی هستند که در خارج کشور به صورت قانونی سکونت دارند. این مشمولان یا دانش آموز و دانشجو هستند که در این صورت دارای معافیت تحصیلی هستند و یا والدینشان در خارج از کشور ساکن و یا ماموریت دارند مانند کارکنان سفارت و … و باید به همراه والدینشان باشند. این گروه از مشمولان بابت تردد داخل کشور هیچ مشکلی ندارند و هر وقت بخواهند می توانند به داخل کشور تردد کنند.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: