شرایط قسط بندی خرید سربازی سال 98 اعلام شد

توضیحات سردار کریمی در ارتباط با خرید قسطی خدمت در سال 98 و کسری خدمت ایثارگری مشمولان غایب

0 2,271

همانگونه که می دانید طرح خرید خدمت سربازی در سال 97 به پایان می رسد. برخی از مشمولان که دارای شرایط خرید خدمت سربازی هستند به دلیل عدم توانایی پرداخت هزینه خرید خدمت هنوز اقدام به خرید خدمت سربازی نکرده اند. لازم است بدانید مشمولان متقاضی خرید خدمت می توانند هزینه خرید خدمت سربازی را را طی 13 قسط پرداخت کنند. چندی پیش سردار کمالی خبری مبنی بر خرید قسطی خدمت سربازی سال 97 در سال 98 را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. امروز نیز شرایط قسط بندی خرید سربازی سال 98 اعلام شد.

شرط قسط بندی خرید سربازی سال 98 از زبان سردار کریمی

به گزارش مشرق نیوز، سردار ابراهیم کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا در خصوص مصوبه جدید ستاد کل نیروهای مسلح گفت: با توجه به این مصوبه، مقرر گردید کسانی که درای 8 سال غیبت هستند اگر تا پایان سال 97 به یکی از دفاتر پلیس+۱۰ مراجعه و ثبت نام کنند و یک قسط از 13 قسط را پرداخت کنند، می توانند در سال 98 الباقی اقساط  خود را پرداخت کنند.

پس ما در سال 98 به هیچ وجه بحث جریمه مشمولان غایب را نخواهیم داشت فقط اقساطی که در سال 97 تعیین می شود را مشمولان می توانند در سال 98 پرداخت کنند.

حتما بخوانید: استعلام غیبت سربازی

کسری خدمت ایثارگری مشمولان دارای غیبت

سردار کریمی همچنین در خصوص کسری ایثارگری گفت: براساس مصوبه ستاد کل نیروهای مسلح فرزندان ایثارگرانی که دارای غیبت نظام وظیفه باشند، مشمول استفاده از کسری خدمت ایثارگری والدینشان نمی شوند.

آن دسته از فرزندان ایثارگرانی که به دلیل دارا بودن غیبت سربازی نمی توانستند از کسری خدمت ایثارگری استفاده کنند، با توجه به مصوبه جدیدی که در ۴۰ سالگی انقلاب، ستاد کل نیروهای مسلح تعیین کرد، مقرر شد که این دسته از مشمولان نیز بتوانند از کسری خدمت ایثارگری استفاده کنند.

نحوه اخذ کسری خدمت ایثارگری مشمولان دارای غیبت

سردار کریمی افزود: پس کسانی که در حال انجام خدمت سربازی هستند باید به محل خدمت پدرانشان مراجعه نمایند و کسری خدمت پدرانشان را در سامانه وظیفه عمومی به ثبت برسانند تا اگر به واسطه کسر خدمت ایثارگری خدمت سربازیشان به پایان برسد بتوانند از خدمت ترخیص شوند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چناچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ticker_background=”#fe8989″ ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

مهلت استفاده از طرح تخصیص کسری خدمت ایثارگری به غایبان

سردار کریمه در ادامه بیان کرد: فرزندان ایثارگرانی که غایب هستند و تا این لحظه خودشان را به سازمان نظام وظیفه عمومی معرفی نکرده اند فقط تا 12 فروردین ماه سال 98 فرصت دارند که تعیین تکلیف کنند. این دسته از مشمولان باید به یکی از دفاتر پلیس+۱۰ مراجعه کرده و برگه آماده به خدمت خود را دریافت کنند. زمان تاریخ اعزام به خدمت اصلا مهم نمی باشد، فقط این موضوع مهم است که تا قبل تاریخ 12 فروردین دفترچه اعزام به خدمت را ارسال کرده باشند.

لازم است یادآور شود فرزندان ایثارگران دارای غیبت می توانند از کسری خدمت ایثارگری استفاده کنند مشروط بر اینکه تا قبل از تاریخ 12 فروردین 98 نسبت به تعیین وضعیت خود اقدام نمایند.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: