شرکت در مراسم اربعین 98 برای سربازان در دوره آموزشی

0 1,970

سربازان عزیز کشورمان نیز مانند سایر افراد می خواهند در مراسم اربعین شرکت کنند و از کشور خارج شوند. سازمان نظام وظیفه تدابیری برای این دسته از سربازان اندیشیده است اما سربازان در دوره آموزشی با محدودیت هایی رو به رو هستند.

آیا شرکت در مراسم اربعین 98 برای سربازان در دوره آموزشی ممکن است؟

همانطور که می دانید سخت گیری در دوره آموزشی سربازی به نسبت کل دوره سربازی بیشتر است. بر اساس قوانین سازمان نظام وظیفه سربازان در طول دوره آموزشی چیزی به اسم مرخصی ندارند. یکی از دلایل عدم وجود مرخصی در دوره آموزشی کوتاه بودن این دوره است و عملا مرخصی دادن به سربازان بی معنی می شود.

سربازان برای زیارت نیاز به مرخصی ۱۰ روزه دارند. اگر به سربازی این مرخصی داده شود آن سرباز از بقیه هم دوره ای های خود عقب می افتد.

آیا امکان تجدید دوره این سربازان وجود دارد؟

تجدید دوره سرابازان برای سازمان نظام وظیفه هزینه مالی و زمانی دارد. طول مدت سربازی ۲۱ ماه است. سربازان می توانند در دوره بعدی برای سفر زیارتی اقدام کنند. زیرا تدابیر مناسب برای سفر زیارتی سربازان حین خدمت انجام شده است. این افراد در طول خدمت با هماهنگی حفاظت رده می توانند به زیارت روند.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: