نحوه صدور مجوز خروج مشمولان دانشجو در اربعین ۹۷ اعلام شد

0 961

نحوه صدور مجوز خروج مشمولان دانشجو در اربعین ۹۷ را ستاد عمره و عتبات عالیات دانشگاهیان اعلام نمود. با توجه به فرا رسیدن ایام اربعین و تمایل جوانان جهت حضور در کربلا و مراسم راهپیمایی اربعین سامانه سقا ایجاد شده است. سامانه سقا بر اساس ضوابط خروج از کشور مشمولان نظام وظیفه با همکاری دانشگاه و سازمان نظام وظیفه عمومی برای صدور مجوز خروج از کشور راه اندازی شده است.

نحوه صدور مجوز خروج مشمولان دانشجو در اربعین ۹۷ چگونه است؟

ستاد عمره و عتبات عالیات دانشگاهیان نحوه صدور مجوز خروج از کشور برای دانشجویان مشمول نظام وظیفه را اعلام کرد.

سامانه سقا

ابندا دانشجویان مشمول نظام وظیفه جهت دریافت مجوز خروج از کشور باید به سامانه سقا مراجعه و اقدام به ثبت نام کنند. پس از انجام مراحل ثبت نام در سامانه سقا، دانشجویان مشمول می توانند جهت پیگیری مجوز خروج از کشور به دفاتر بسیج دانشگاه مراجعه نمایند.

تمام مراحل درخواست صدور مجوز خروج مشمولان دانشجو در اربعین ۹۷ در سامانه سقا انجام می شود.

دانشجویان مشمول نظام وظیفه به منظور دریافت مجوز خروج از کشور از مراجعه حضوری به دفاتر عتبات عالیات دانشگاه خودداری نمایند. لازم به ذکر است امسال ستاد عمره و عتبات عالیات هیچ کاروانی را در اربعین اعزام نخواهد کرد.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: