عدم معافیت از طریق ارائه مقاله ISI

معافیت سربازی از طریق ارائه مقاله ISI کلاهبرداری است

0 666

با توجه به اینکه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها در پی راهی برای نرفتن به خدمت سربازی هستند، برخی موسسات اقدام به سو استفاده می نمایند. در برخی از سایت ها و فضای مجازی مشاهده شده است، با ارائه ISI می توانند کاری کنند که مشمولان از خدمت سربازی معاف شوند. در این خصوص سردار کریمی جانشین سازمان نظام وظیفه توضیحاتی را ارائه داد.

معافیت سربازی از طریق ارائه مقاله ISI کلاهبرداری است

به گزارش خبرگزاری صراط سردار ابراهیم کریمی جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در پاسخ به این سوال که آیا معافیت سربازی از طریق ارائه مقاله ISI صحت دارد یا نه؟ بیان کرد: اصلا چنین موضوعی منطقی نیست و هیچ صحتی ندارد.

سردار کریمی جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا با اشاره به فعالیت برخی موسسات برای ارائه مقالات ISI به قصد معافیت از خدمت سربازی گفت: این موسسات کلاهبردار و غیرقابل اعتماد می باشند و فقط با هدف دریافت پول دست به چنین اعمالی می زنند.

مراجعه به منابع معتبر

سردار کریمی تاکید کرد: مشمولان خدمت سربازی برای کسب اطلاعات باید به منابع خبری معتبر از جمله سایت سازمان نظام وظیفه مراجعه نمایند. لازم است توجه داشته باشید عده ای سودجو با انتشار مطالبی درخصوص معافیت سربازی از طریق ارائه مقاله ISI اقدام به کلاهبرداری می کنند.

 آخرین خبرهای خدمت سربازی را در صفحه اخبار سربازی دنبال کنید.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: