عزم سپاه برای تربیت سربازان کارآفرین

0 521

طرح هایی در حال اجرا شدن و تکامل هستند که از این طریق سربازان بتوانند مهارت بیاموزند و زمینه برای اشتغال آسان تر آن ها فراهم شود. جذب و اشتغال سربازان مهارت آموخته در شهرستان ها و استان های محل سکونت خود، علاوه بر این که راحتی و آسایش آن ها را فراهم می کند، در برخی موارد از مهاجرت های ناگزیر افراد به مناطق دیگر جلوگیری می کند.

اولویت نیروهای بومی

به گزارش باران مشاوره به نقل از فارس، سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان برای جذب سرباز، نیروهای بسیجی بومی را در اولویت قرار می دهد.

معاون نیروی انسانی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: ۸۰ درصد از سربازان از افراد بومی منطقه هستند. در جهت طرح تحول درون سازمانی، در نظر داریم حداقل ۶۰ درصد از سربازان مهارت آموزی شوند.

تربیت سربازان کارآفرین بومی

حسین افسر تصریح کرد: در این طرح، مهارت ها را متناسب با شرایط استان به منظور تربیت سربازان کارآفرین، متعهد و متخصص بومی می کنیم. مسیر کسب درآمد برای کارکنان وظیفه با توانمندسازی و مجهز شدن آن ها به دانش و مهارت، پس از اتمام خدمت مقدس سربازی هموار خواهد شد.

از جمله اقدامات انجام شده در این زمینه:

  • ایجاد کارگاه های واقعی محیط کار از جمله سالن مهارت آموزی دوربین مداربسته
  • پیرایشگری و نیز تعامل با ادارات و سازمان های فنی و حرفه ای، جهاد کشاورزی، کمیته امداد، سازمان ملی ورزش و جوانان و ict

حل مشکلات ایثارگران

افسر بیان کرد: از ابتدای امسال تا کنون نواحی مقاومت بسیج علاوه بر سرکشی، به صورت مستقیم از ۱۳۰ خانواده شهید در مرکز استان و سایر شهرستان ها بازدید به عمل  آورده است. سپاه پاسداران به طور جدی رصد، پیگیری و تسهیل فرآیند حل مشکلات جامعه ایثارگری استان را دنبال می کند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: