فراخوانی مشمولان سال 97

0 554

سازمان وظیفه عمومی ناجا همه مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت را در تاریخ ۱۹ شهریور گرفته اند به خدمت سربازی فراخواند.

سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای اعلام کرد

تمام کسانی که دارای مدرک دیپلم کاردانی و یا زیر دیپلم می باشند و برگ آماده به خدمت تاریخ 19 شهریور را دریافت کرده اند با مراجعه به یکی از دفاتر پلیس+10 برگ معرفی نامه به مراکز آموزش را دریافت و بر اساس اطلاعات داخل برگه اقدام نمایند.

در این اطلاعیه مشمولان تهران بزرگ ساعت 6 صبح 19 شهریور ماه و سایر استانها ساعت 7 صبح 19 شهریور ماه به مراکزی که در برگه معرفی نامه ذکر شده است خود را معرفی نمایند تا به دوره آموزشی اعزام شوند.

لازم به ذکر است عدم حضور به موقع غیبت محسوب می شود. بر اساس ماده 58 قانون نظام وظیفه محرومیتهای اجتماعی به ایشان تعلق خواهد گرفت.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: