فراخوان اعزام مشمولان به سربازی در فروردین ۹۸

مشولان سربازی در فروردین 98 به خدمت فراخوانده شدند

0 1,215
۵/۵ - (۱ امتیاز)

فراخوان اعزام مشمولان به سربازی در فروردین ۹۸

سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا در طی اطلاعیه ای مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی، دیپلم و زیر دیپلم که دارای برگ آماده به خدمت در فرورین ۹۸ هستند را به خدمت سربازی فرا خواند. بر اساس این اطلاعیه این مشمولان باید با مراجعه به یکی از دفاتر پلیس+۱۰ برگ معرفی به مراکز آموزشی را دریافت و بر اساس اطلاعات داخل برگه اقدام نمایند.

در این اطلاعیه آمده است آن دسته از مشمولانی که سهمیه نیروهای سپاه، ارتش و وزارت دفاع می باشند طبق روال ماه های گذشته در ۱۹ فرودین ماه ۹۸ به خدمت سربازی اعزام می شوند. مشمولانی که سهمیه نیروی انتظامی می باشند نیز این دوره به طور استثنا در تاریخ ۲۵ فروردین ۹۸ به خدمت سربازی اعزام خواهند شد.

تاریخ اعزام مشمولان ساکن تهران و سایر استان ها

مشمولانی که در تهران بزرگ سکونت دارند باید ساعت ۶ صبح ۱۹ فروردین و مشمولانی که در سایر استان ها سکونت دارند در ساعت ۷ صبح ۱۹ فروردین در محلی که در برگه معرفی آمده است حضور یابند. لازم به ذکر است در صورت عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، برای مشمول غیبت لحاظ می شود. در صورت غیبت مشمولین از دریافت خدمات اجتماعی محروم خواهند شد.

@Vazifeh_News عضویت در کانال و گروه تلگرامی نظام وظیفه باران مشاوره

تعویق اعزام به خدمت مشمولان ساکن در مناطق سیل زده

در پایان لازم است بدانید، مشمولانی که تاریخ اعزام به خدمتشان در فروردین ماه می باشد و ساکن شهرستان ها و روستاهای استان هایی که دچار سیل زدگی و آب گرفتگی شده اند می باشند، در صورت تمایل می توانند موعد اعزام خود را بین ۱ تا ۲ ماه تمدید نمایند. این دسته از مشمولان می توانند با مراجعه حضوری به معاونت وظیفه عمومی شهر یا مرکز استان محل سکونت و یا با مراجعه به یکی از دفاتر پلیس+۱۰ نسبت به تعویق تاریخ اعزام به خدمت خود اقدام نمایند.

چناچه مایل به تمدید و یا تعجیل خدمت سربازی هستید مقاله تمدید و تعجیل سربازی را بخوانید.

باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
برای اطلاع از آخرین قوانین و شرایط معافیت سربازی و ارتباط با مشاور می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
همه روزه به جز روز های تعطیل، پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب
شاید شما هم با اطلاع قوانین بتوانید معافیت بگیرید

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: