فراخوان جذب سرباز امریه بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال 98

0 3,688

تحصیلات مورد نیاز امریه بنیاد شهید و امور ایثارگران سال 98

بر اساس بخشنامه ستاد کل نیروهای مسلح مدت خدمت نیروهای امریه 24 ماه است. همچنین در صورتی که مشمولان متقاضی امریه همزمان درخواست خود را در سازمان ها و نهادهای دیگر ارائه دهند پذیرش ایشان میسر نمی باشد. لازم به ذکر است پذیرش امریه از مشمولان دارای تحصیلات زیر دیپلم و دیپلم در هر رشته ای و لیسانس نیز در این نهاد صورت می گیرد.

رشته های تحصیلی امریه بنیاد شهید و امور ایثارگران سال 98

پذیرش امریه در بنیاد شهید و امور ایثارگران از مشمولان دارای مدرک لیسانس و بالاتر در رشته های زیر می باشد:

فیزیوتراپی، کاردرمانی، مددکاری، اعضای مصنوعی، بهداشت حرفه ای، روانشناسی، حقوق، فقه و حقوق اسلامی، برق، عمران و نقشه برداری، رایانه و فناوری اطلاعات، علوم اقتصادی، مدیریت، حسابداری و معماری

شرایط امریه بنیاد شهید و امور ایثارگران سال 98

مشمولان متقاضی امریه دارای تحصیلات لیسانس و بالاتر باید یکی از شرایط زیر را نیز دارا باشند:

 • خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران
 • متاهل
 • افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی
 • معافیت از رزم
 • سابقه فعال بسیج
 • نخبگان

نحوه پذیرش امریه بنیاد شهید و امور ایثارگران سال 98

لازم به ذکر است مشمولان متقاضی امریه بنیاد شهید و امور ایثارگران در صورت عدم غیبت سربازی، باید حداقل 2 الی 3 ماه قبل از تاریخ اعزام نسبت به پذیرش اقدام نمایند. پس از تکمیل فرم های مربوط به پذیرش مشمولان ساکن تهران به صورت حضوری به دفتر امور مشمولین اداره کل امور ایثارگران و مشمولین ساکن سایر شهر ها به صورت حضوری به حراست اداره بنیاد شهید فراخوانده می شوند.

مشمولان دارای تحصیلات لیسانس و بالاتر علاوه بر شرکت در مصاحبه باید در هسته مرکزی گزینش نیز تایید شوند. همچنین مشمولان متقاضی نباید دارای وابستگی نسبی و سببی با کارمندان بنیاد شهید و امور ایثارگران باشند.

لازم به ذکر است شرایطی که در این خبر ذکر شده است به صورت کلی می باشد. قوانین و اطلاعات جامع در زمان انجام پذیرش در اختیار متقاضیان قرار داده خواهد شد.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چناچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ticker_background=”#fe8989″ ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

چه مراکزی سهمیه امریه دارند؟

علاوه بر بنیاد شهید سایر نهاد های دولتی و شرکت های دانش بنیان دارای سهمیه امریه سربازی هستند. جدول زیر لیست این مراکز به همراه جزئیات کامل را به شما نشان می دهد.

ردیفنام سازمان یا وزارتخانهردیفنام سازمان یا وزارتخانه
1امریه آستان قدس رضوی2طرح سرباز سازندگی
3امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات4امریه وزارت دفاع
5امریه ستاد اجرایی فرمان امام(ره)6امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
7امریه سازمان ملی استاندارد8امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)
9امریه سازمان انرژی اتمی10امریه صدا و سیما
11امریه وزارت فرهنگ و ارشاد12امریه سپاه
13امریه وزارت راه و شهرسازی14امریه سرباز معلم
15امریه وزارت اقتصاد و دارایی16امریه وزارت نفت
17امریه وزارت کار18امریه وزارت نیرو
19امریه وزارت آموزش و پرورش20امریه وزارت بهداشت
21امریه وزارت صنعت، معدن و تجارت22 امریه وزارت ورزش و جوانان
23امریه وزارت جهاد کشاورزی24امریه صاایران
25امریه موسسه بیت الاحزان25امریه ریاست جمهوری
26امریه دانش بنیان27امریه وزارت علوم

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: