سازمان هواشناسی کشور سرباز امریه می گیرد

0 1,058

سازمان هواشناسی که به پیش بینی وضع هوا می پردازد، به عنوان یک سازمان دولتی و مستقل کشور مانند خیلی از سازمان های دیگر امکان جذب نیروی امریه سربازی را دارد.

مشمولان خدمت سربازی که در رشته های مرتبط با این سازمان فارغ التحصیل شده اند، می توانند خدمت خود را به عنوان نیروی امریه در این سازمان سپری کنند و به کسب تجربه در زمینه رشته تحصیلی خود بپردازند.

پذیرش امریه سازمان هواشناس کشور

به گزارش باران مشاوره به نقل از بازار کار، سازمان هواشناسی کشور مشمولان خدمت وظیفه لیسانس و بالاتر را در نه رشته تحصیلی به عنوان سرباز امریه جذب می کند.

سازمان هواشناسی کشور درچارچوب دستورالعمل امریه وزارت راه و شهرسازی و سهمیه محدودی که به این امر اختصاص یافته است، مشمولین خدمت وظیفه لیسانس و بالاتر را در نه رشته تحصیلی به همکاری دعوت کرد.

رشته های مورد نیاز در امریه هواشناسی

رشته های مورد نیاز سازمان هواشناسی کشور در راستای پذیرش نیروی امریه:

 1. هواشناسی
 2. مهندسی کامپیوتر
 3. مهندسی فناوری اطلاعات
 4. مهندسی برق
 5. مهندسی صنایع
 6. مهندسی نقشه برداری با گرایش های سنجش از دور و سیستم اطلاعات مکانی
 7. مهندسی محیط زیست با گرایش های آلودگی هوا و منابع آب
 8. علوم و مهندسی آب با گرایش هواشناسی کشاورزی
 9. مهندسی عمران با گرایش های مهندسی سنجش از دور و مهندسی GIS

ثبت نام امریه سازمان هواشناسی

داوطلبین یک هفته فرصت دارند به پورتال وزارت راه و شهرسازی به نشانی www.mrud.ir بخش “جذب کارکنان وظیفه” مراجعه کنند. آن ها می توانند  مدارک مربوطه را در این پورتال بارگذاری و  ثبت نام کنند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: