فراخوان امریه قوه قضاییه در اردیبهشت ۹۹

شرایط امریه سربازی قوه قضاییه در اردیبهشت 99

1 12,471

در ادامه ظرفیت های باز شده برای امریه سربازی در سال ۹۹، قوه قضاییه نیز شرایط پذیرش امریه سربازی خود در سال ۹۹ را منتشر کرد. در ادامه به جزئیات این پذیرش خواهیم پرداخت.

فراخوان امریه سربازی قوه قضاییه در اردیبهشت ۹۹

به گزارش باران مشاوره و به نقل از خبرنگاران جوان، امور اداری و استخدامی کارکنان قوه قضاییه برای تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود از مشمولان واجد شرایط اقدام به پذیرش سرباز امریه می کند.

این فراخوان در ادامه فراخوان های قبلی قوه قضاییه اعلام شده است و استان هایی که در فراخوان های قبلی ظرفیتشان پر شده شامل این امریه نمی شوند.

مهلت ثبت نام امریه قوه قضاییه در اردیبهشت ۹۹

متقاضییان می توانند از روز پنج شنبه مورخ یکم اسفند نود و هشت لغایت روز چهارشنبه مورخ بیست و سه اسفند نود و هشت تا ساعت ۱۶:۰۰ با مراجعه به سامانه امریه قوه قضاییه ثبت نام خود را انجام دهند. لازم به ذکر است این امریه مخصوص مقاطع تحصیلی لیسانس به بالا می باشد.

همچنین توجه داشته باشید که مدارک مورد نیاز مثل اسکن برگه اعزام به خدمت، اسکن برگه واکسیناسیون (تزریق واکسن منژیت)، اسکن مدرک تحصیلی یا گواهی صادره از دانشگاه و … را در قالب یک فایل PDF بارگزاری کنید.

شرایط امریه

 • داشتن برگ اعزام به خدمت در تاریخ یک اردیبهشت نود و هشت
 • تعهد خدمت ۲۴ ماهه
 • عدم وابستگی سببی و نسبی
 • داشتن شرابط عمومی پذیرش امریه
 • محل سکونت با محل خدمت کمتر از ۳۵ کیلومتر باشد

نکته: مشمولینی که دارای مدرک تحصیلی حوزوی می باشند فاقد شرایط احراز بوده و از ثبت نام جهت اخذ امریه خودداری نمایند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

1 نظر
 1. امیرحسین رستاییان :

  باعرض سلام
  ببخشید من دقیق متوجه نشدم آیا مدرک تحصیلی حتما باید بالاتر از لیسانس باشد؟! ینی من که لیسانسه حقوق دارم نمیتونم ثبت نام انجام بدم؟!
  ممنون میشم اگر پاسخ دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: