فراخوان امریه قوه قضاییه در تیر ۹۹

جذب امریه دانشجو یا طلبه در حوزه علمیه استان یزد 

2 5,001

با ورود به سال جدید ارگان های مختلف شروع به جذب سرباز به صورت امریه کرده اند. بر خلاف تصور عموم مردم شیوع کرونا اختلالی در روند جذب مشمولانی که تمایل دارند به شیوه امریه خدمت سربازی خود را بگذرانند، ایجاد نکرده است. علاوه بر شرایط امریه قوه قضاییه، امریه حوزه علمیه استان یزد را نیز در انتهای خبر به سمع و نظر شما می رسانیم.

امریه محدود قوه قضاییه برای تیر ماه سال ۹۹ برای برخی استان ها

به گزارش باران مشاوره به نقل از خبرگزاری صراط، معاونت منابع انسانی قوه قضایی از جذب سرباز امریه برای تیر ماه سال ۱۳۹۹ خبر داد. معاونت منابع اسناسی قوه قضاییه گفت: در حال حاضر این امریه فقط برای مشمولانی است که تاریخ اعزام آنها تیر ماه سال ۹۹ است.

زمان ثبت نام این امریه از تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ تا ساعت ۱۶ تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ می باشد.

امریه تیر ماه قوه قضاییه برای همه استان ها نیست

نکته قابل توجه در این امریه این است که نام بعضی از استان ها در این در خواست درج نشده است. این مطلب بدین معنی است که سهمیه این استان ها تمام شده است و برای این استان ها به هیچ وجه امکان جذب سرباز به صورت امریه در تاریخ اعزام تیر ماه وجود ندارد.

نحوه ثبت نام در امریه قوه قضاییه برای تیر ماه ۹۹

متقاضیان این امریه می توانند با مراجعه به سایت جذب سرباز به صورت امریه قوه قضاییه به آدرس https://qazahrm.eadl.ir نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

همچنین متقاضیان در نظر داشته باشند برای ثبت نام تمامی فیلد های در خواستی را با دقت پر کنند و مدارک مورد نیاز این امریه را به صورت یکجا در فایلی با پسود PDF در سایت بارگزاری نمایند زیرا مشمولانی که ثبت نام آنها ناقص باشد به درخواستشان رسیدگی نمی شود.

پذیرفته شدگان امریه تیرماه قوه قضاییه

بنابر اعلام معاونت منابع انسانی قوه قضائیه مدارک متقاضیان اعزام ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ (تیر ماه) در حال بررسی است و از طریق تماس تلفنی تا تاریخ ۹۹/۰۲/۳۰ به پذیرفتگان اطلاع رسانی می شود. عدم تماس به منزله رد درخواست امریه می باشد.

جذب امریه دانشجو یا طلبه در حوزه علمیه استان یزد

به گزارش باران مشاوره و به نقل از خبرگزاری حوزه، معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه استان یزد (حجت الاسلام سیدمهدی حسینی راد) شرایط امریه را اعلام کرد. بر این اساس حوزه علمیه استان یزد از میان دانشجویان فارغ التحصیل رشته های کامپیوتر و یا طلابی که سطح یک آن ها کامل بوده و آشنا به کامپیوتر هستند امریه جذب می کند.

متقاضییان می توانند برای گزینش به معاونت امور طلاب حوزه علمیه استان واقع در مدرسه علمیه عبدالرحیم خان مراجعه کرده و یا با شماره ۳۶۲۷۱۸۵۰ تماس بگیرند.

جدول برخی سازمان های امریه گیر

ردیفنام سازمان یا وزارتخانهردیفنام سازمان یا وزارتخانه
۱امریه آستان قدس رضوی۲طرح سرباز سازندگی
۳امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات۴امریه وزارت دفاع
۵امریه ستاد اجرایی فرمان امام(ره)۶امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
۷امریه سازمان ملی استاندارد۸امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)
۹امریه سازمان انرژی اتمی۱۰امریه صدا و سیما
۱۱امریه وزارت فرهنگ و ارشاد۱۲امریه سپاه
۱۳امریه وزارت راه و شهرسازی۱۴امریه سرباز معلم
۱۵امریه وزارت اقتصاد و دارایی۱۶امریه وزارت نفت
۱۷امریه وزارت کار۱۸امریه وزارت نیرو
۱۹امریه وزارت آموزش و پرورش۲۰امریه وزارت بهداشت
۲۱امریه وزارت صنعت، معدن و تجارت۲۲ امریه وزارت ورزش و جوانان
۲۳امریه وزارت جهاد کشاورزی۲۴امریه صاایران
۲۵امریه موسسه بیت الاحزان۲۵امریه ریاست جمهوری
۲۶امریه دانش بنیان

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

تعداد دیدگاه ها 2 تا
 1. حمید :

  با سلام یه سوال داشتم چطوریه که با داشتن کفالت پدر و یا مادر از خدمت معاف میشیم ولی بنده با ۴۰ سال سن و داشتن دو زن و ۴ بچه باید برم خدمت؟

  1. باران مشاوره :

   حمید جان باران مشاوره قانون گذار نیست و صرفا خدمات مشاوره ای ارائه می دهد. احتمالا استدلال وظیفه عمومی اسن است که قبل از اینکه متاهل شدین باید خدمت می رفتین. در حال حاضر به مشمولان متاهل تحت شرایطی کسری فرزند می دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: