آغاز چهارمین مرحله فراخوان امریه وزارت ارتباطات

رشته های تحصیلی مورد نیاز امریه وزارت ارتباطات در این مرحله

0 601

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در طی سه مرحله اقدام به پذیرش و جذب نیروی امریه کرده است. بسیاری از مشمولان سربازی که تمایل به گذراندن خدمت خود به عنوان امریه را دارند، منتظر آغاز مرحله چهارم جذب سرباز امریه وزارت ارتباطات هستند. در برخی از منابع خبری از آغاز فراخوان امریه وزات ارتباطات اخباری بیان شده است که به شرح زیر می باشد.

آغاز چهارمین مرحله فراخوان امریه وزارت ارتباطات

به گزارش پایگاه خبری بانک صنعت و معدن، به نقل از روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، چهارمین مرحله پذیرش و جذب نیروی امریه در وزارت ارتباطات از روز شنبه مورخ ۹۸/۳/۱۱ آغاز می گردد. بنا بر این خبر، وزارت ارتباطات از مشمولان واجد شرایط امریه سربازی و فارغ التحصیل در رشته های مورد نیاز این وزارتخانه دعوت به همکاری می نماید.

رشته های تحصیلی مورد نیاز امریه وزارت ارتباطات

لازم به ذکر است در این مرحله از جذب سرباز امریه، مشمولان دارای تحصیلات کارشناسی ارشد و دکترا نیز می توانند شرکت کنند. در این مرحله از فراخوان امریه وزات ارتباطات با توجه به نیازمندی های پرسنلی ستاد و دستگاه های تابعه این وزارتخانه از مشمولان متقاضی امریه سربازی با رشته های تحصیلی حقوق، اقتصاد، علوم اجتماعی، مخابرات، کامپیوتر، فناوری اطلاعات، امنیت فضای سایبری، مهندسی برق، بیوانفورماتیک دعوت به همکاری خواهد شد.

زمان ثبت نام در مرحله چهارم امریه وزارت ارتباطات از ساعت ۱۰ صبح مورخ ۹۸/۳/۱۱ لغالت مورخ ۹۸/۳/۱۸ می باشد.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: