فراخوان امریه وزارت علوم ۱۲ استان

فراخوان امریه وزارت علوم برای 12 استان اعلام شد

0 685
۵/۵ - (۱ امتیاز)

وزارت علوم برای ۱۲ استان فراخوان امریه سربازی داد

به گزارش خبرگزاری ایرنا، فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد متقاضی امریه سربازی می توانند در امریه مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم ثبت نام کنند.

بنا بر این اطلاعیه امریه وزارت علوم در رشته کامپیوتر و حقوق برای تعدادی از استان ها در نظر گرفته شده است. پذیرش این امریه در استان های تهران، قزوین، کرمان، بوشهر، هرمزگان، خراسان جنوبی، فارس، خراسان رضوی، گیلان، قم، فارس و گلستان صورت می گیرد. در مجموع تعداد نیروی مورد نیاز امریه در این دوره ۱۸ نفر می باشد.

@Vazifeh_News عضویت در کانال و گروه تلگرامی نظام وظیفه باران مشاوره

شرایط امریه وزارت علوم

داوطلبان متقاضی امریه وزارت علوم باید یکی از شرایط زیر را دارا باشند:

 • از خانواده ایثارگران (فرزند یا برادر شهدا، جاویدالاثرها، جانبازان، آزادگان، و فرزند رزمندگان با حداقل شش ماه سابقه جبهه).
 • ایتام.
 • متاهلان.
 • معاف از رزم.
 • تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی.
 • نخبگان، استعدادهای برتر، حافظان قرآن و قاریان برتر.
 • دارای حداقل ۶ ماه سابقه بسیجی فعال.

و همچنین متقاضیان امریه باید اعزامی اردیبهشت ماه ۹۸ باشند. برای اطلاعات بیشتر مقاله تاریخ اعزام به خدمت را بخوانید.

مشمولان متقاضی باید برای انجام فرایند ثبت نام به سامانه مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم به نشانی اینترنتی http://req.mjazb.ir مراجعه نمایند.

حتما بخوانید: اخذ معافیت سربازی

باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
برای اطلاع از آخرین قوانین و شرایط معافیت سربازی و ارتباط با مشاور می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
همه روزه به جز روز های تعطیل، پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب
شاید شما هم با اطلاع قوانین بتوانید معافیت بگیرید

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: