فراخوان مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها در دی ماه 97

مشمولان نظام وظیفه فارغ التحصیل به خدمت سربازی فراخوانده شدند

0 671

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سازمان وظیفه عمومی ناجا امروز در اطلاعیه ای مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها را به خدمت سربازی فراخواند. بر اساس این اطلاعیه تمامی مشمولان فارغ التحصیل مقاطع کارشناسی و بالاتر و همچنین مشمولان فرغ التحصیل گروه پزشکی در سراسر کشور به خدمت سربازی فراخوانده شدند. متن این اطلاعیه به شرح زیر است.

همچنین بخوانید: اعزام به خدمت سربازی

فراخوان مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها در دی ماه 97

بدین وسیله تمامی مشمولان فارغ التحصیل مقاطع کارشناسی و بالاتر و همچنین مشمولان فرغ التحصیل گروه پزشکی در سراسر کشور که برگ آماده به خدمت در تاریخ 1397/10/01 را دریافت کرده اند، باید به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) مراجعه نمایند.  برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نظام وظیفه را دریافت و بر اساس اطلاعات مندرج در آن اقدام نمایند.

مشمولان ساکن تهران بزرگ باید ساعت 6 صبح روز شنبه مورخ 1397/10/01 و مشمولان ساکن در سایر استان ها، ساعت 7 صبح مورخ 1397/10/01، در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه آنان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده است، حضور یابند تا به دوره آموزشی خدمت سربازی اعزام شوند.

لازم به ذکر است در صورت عدم حضور به موقع در زمان و محل های مشخص شده، غیبت محسوب می شود. در این صورت برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای افراد غایب در پی خواهد داشت.

مشمولان می توانند با مراجعه به سایت فرهنگی سرباز به نشانی www.vazifeh.ir مدارک و وسایل مورد نیاز برای ارائه به مراکز آموزش را رویت و در موعد اعزام به خدمت همراه خود داشته باشند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چناچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ticker_background=”#fe8989″ ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: