فراخوان مشمولان نظام وظیفه آبان 97

فراخوان مشمولان نظام وظیفه آبان 97 به تاریخ 1397/08/19 انجام شد

0 342

بر اساس اطلاعیه سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا، تمامی مشمولان با تحصیلات کاردانی، دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ 1397/08/19 به خدمت سربازی فراخوانده شدند. لازم به ذکر است این مشمولان باید با مراجعه به دفاتر پلیس+10 و ارائه کد ملی، معرفی نامه خود را به مراکز مربوطه دریافت نمایند. در برگ معرفی نامه اطلاعاتی از قبیل مشخصات مشمول، تاریخ اعزام، نشانی محل اعزام و ساعت حضور ذکر گردیده است.

با توجه به اطلاعیه فوق، مشمولان ساکن تهران بزرگ باید ساعت 6 صبح روز شنبه مورخ 1397/08/19و مشمولان سایر استان ها ساعت 7 صبح روز شنبه مورخ 1397/08/19، در محل ذکر شده در برگ معرفی نامه حضور یابند.

در صورت عدم حضور به موقع در مراکز ذکر شده، مشمول غائب محسوب می شود. بر اساس قانون مشمولین غائب از تسهیلات و خدمات اجتماعی بی بهره می باشند.

مشمولان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و رویت وسایل مورد نیاز جهت اعزام به خدمت سربازی به سامانه پایگاه فرهنگی سرباز به نشانی www.vazifeh.ir مراجعه نمایند.

برای کسب اطلاعا از آخرین اخبار نظام وظیفه روی لینک اخبار سربازی کلیک نمایید یا با شماره تلفن 70703025 021 تماس بگیرید.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: