فراخوان مشمولان نظام وظیفه عمومی ناجا در مهر ۹۷

0 353

فراخوان مشمولان نظام وظیفه مهر ۹۷ انجام شد. این بار نوبت به فراخوان مشمولینی رسید که برگ اعزام به خدمتشان در تاریخ ۹۷/۰۷/۱۹ است. پیشتر نیز فرخوان مشمولانی که برگه عزامشان ۱۹ شهریور بود اعلام شده بود.

سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای اعلام کرد

تمامی مشمولان فارغ التحصیل در مقاطع زیر دپلم ، دیپلم و کاردانی که برگ اعزام به خدمت در تاریخ ۹۷/۰۷/۱۹ را دارند به دفاتر پلیس+۱۰ مراجعه کنند. مشمولا باید معرفی نامه خود را از دفاتر پلیس+۱۰ دریافت و به مراکز آموزشی ذکر شده در آن مراجعه نمایند.

بر اساس این اطلاعیه مشمولان ساکن استان تهران باید ساعت ۶ صبح مورخ ۹۷/۰۷/۱۹  مراجعه نمایند. هم چنین تمامی مشمولان ساکن در استان های دیگر نیز باید ساعت ۷ صبح مورخ ۹۷/۰۷/۱۹ به مراکز آموزش نیروهای مسلح که در برگ معرفی نامه آمده است مراجعه نمایند تا از آنجا به دوره آموزشی اعزام شوند.

در صورت عدم حضور به موقع، برای افراد غیبت لحاظ می شود. همچنین برابر با ماده ۵۸ قانون خدمت سربازی، برای ایشان محرومیت های اجتماعی را در پی خواهد داشت.

مشمولان می توانند با مراجعه به پایگاه فرهنگی سرباز به نشانی  www.vazifeh.ir مدارک و وسایل مورد نیاز جهت اعزام به مراکز آموزشی را مشاهده کنند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: