مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در دی ماه ۹۸ به خدمت فراخوانده شدند

0 1,413

با توجه به روند اعزام ماه های زوج مشمولان با مدرک تحصیلی زیر لیسانس به خدمت سربازی فراخوانده شدند. در ادامه به شرح جزئیات فراخوانی سربازی در سال دی 98 می پردازیم.

فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در دی ماه ۹۸

به گزارش باران مشاوره و به نقل از سایت پلیس، فراخوان مشمولان سربازی با مدرک کاردانی و کمتر اعلام شد. این فراخوان در ارتباط با مشمولانی است که برگ آماده به خدمت در تاریخ 1398/10/19 را دریافت کرده اند و مدرک تحصیلی شان فوق دیپلم، دیپلم یا زیر دیپلم است.

کلیه مشمولان فوق باید بر اساس “برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزشی” اقدامات لازم را انجام دهند. متقاضییان این برگ را باید از دفاتر پلیس + 10 دریافت کنند.

زمان و مکان اعزام دی ماه 98

ساکنین تهران بزرگ باید در روز پنج شنبه مورخ 1398/10/19 در ساعت 6 صبح در محل تعیین شده حضور پیدا کنند. ساکنین سایر استان ها نیز در همان تاریخ مذکور و در ساعت 7 صبح باید در مراکز تعیین شده حضور پیدا کنند. عدم حضور به موقع غیبت از خدمت طلقی می شود.

همانطور که می دانید داشتن حتی یک روز غیبت سنواتی منجر به اضافه خدمت می شود. جریمه اضافه خدمت سنواتی در حال حاضر سه یا شش ماه است. قبل از اینکه به خدمت اعزام شوید از مدارک مورد نیاز برای توجیه غیبت سربازی مطلع شوید.

معافیت سربازی حین خدمت

اگر شرایط معافیت را دارید اما برای معاف شدن اقدامی نکرده اید اصلا نگران نباشید. شما می توانید به رفتن سربازی اقدام کنید تا شمول قانون مشمولان غایب نشوید سپس برای معافیت پزشکی حین خدمت یا معافیت کفالت حین خدمت اقدام کنید.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: