فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در آذر ماه 97

سازمان نظام وظیفه مشمولان اعزامی آذرماه 97 را به اعزام خدمت سربازی فرا خواند

0 668

در هر ماه مشمولان نظام وظیفه که تاریخ اعزامشان مشخص گردیده است به خدمت سربازی دعوت می شوند. با توجه به اینکه تاریخ اعزام مشمولان با توجه به ماه تولد و مدرک تحصیلی متفاوت است، پس پیشنهاد می کنیم در خصوص نحوه محاسبه تاریخ اعزام به خدمت سربازی اصلاعات بیشتری کسب نمایید.

فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در آذر ماه 97

به گزارش ایسنا، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: تمامی مشمولانی که فارغ التحصیل مقاطع کاردانی، دیپلم و زیردیپلم هستند و دارای برگ آماده به خدمت در تاریخ 97/9/19 می باشند، باید به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) مراجعه نمایند و برگ معرفی نامه خود به مراکز آموزش را دریافت و بر اساس اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

همچنین بخوانید: نحوه تعجیل و تعویق خدمت سربازی را از دست ندهید.

اطلاعیه فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در آذر ماه 97

اطلاعیه فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در آذر ماه 97 بدین شرح است:

مشمولانی که دارای برگ اعزام به خدمت در آذر ماه هستند در صورتی که ساکن تهران بزرگ می باشند باید ساعت 6 صبح روز دوشنبه 19 آذرماه 1397 و مشمولانی که ساکن سایر استان ها هستند نیز ساعت 7 صبح تاریخ 19 آذرماه 97 در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده است، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

لازم به ذکر است، عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.

بر اساس گزارش پایگاه خبری پلیس، لازم به ذکر است، همه مشمولان مذکور می توانند با مراجعه به پایگاه فرهنگی سرباز به نشانی www.vazifeh.ir مدارک و وسایل مورد نیاز جهت ارائه به مراکز آموزش را مشاهده و در موعد اعزام به همراه داشته باشند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چناچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ticker_background=”#fe8989″ ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: