امریه قوه قضاییه

فراخوان امریه قوه قضاییه اعزام شهریور 99 اعلام شد

2 753

قوه قضاییه از جمله نهادهایی است که دارای سهمیه امریه سربازی است. تعداد متقاضیان این امریه قوه قضاییه زیاد است. متقاضییان شرایط اعلام شده را داشته باشند تا بتوانند برای پذیرش اقدام کنند.

پذیرش امریه قوه قضاییه

به گزارش باران مشاوره و به نقل از ایلنا، ثبت نام متقاضیان امریه قوه قضاییه اعزام اول شهریور ۹۹، روز شنبه مورخ ۹۹/۰۳/۲۴ آغاز می شود. این فرصت تا ساعت ۰۰ :۱۶ روز شنبه مورخ ۹۹/۰۳/۳۱ ادامه دارد. امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه اعلام کرد در حال حاضر فقط مشمولین اعزامی شهریور ماه مجاز به ثبت نام در پذیرش هستند.

متقاضیان امریه قوه قضاییه ثبت نام کنند

سهمیه امریه استان هایی که دسترسی به سیستم ثبت نام ندارند، پایان یافته است. برای مشمولین این استان ها به هیچ وجه امکان پذیرش و ثبت نام اعزام شهریور ماه وجود ندارد. متقاضیانی که واجد شرایط هستند، می توانند در فرصت مذکور به سامانه ثبت نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه مراجعه و ثبت نام کنند.

موارد مهم امریه قوه قضاییه

 • فیلدها را با دقت، کامل کنید.
 • تمام مدارک خواسته شده را به صورت یک جا در یک فایل پی دی اف پیوست کنید.
 • در نظر داشته باشید در ارتباط با متقاضیانی که ثبت نامشان کامل نشود، اقدامی صورت نمی گیرد.
 • زمان اعزام بعدی متعاقبا اطلاع رسانی می شود.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

تعداد دیدگاه ها 2 تا
 1. saeed :

  سلام من میخواستم امریه دادگستری بشم برای فروردین ماه ۹۹اقدام کردم و اعزامم یک تیرماه هست ولی بهم زنگ نزدن یعنی پذیرفته نشدم دیگع اما دوباره میخوام الان بررم تمدیدش کنم و دوباره ثبت نام کنم ایا میشود؟ لطفا پاسخ بدید

  1. باران مشاوره :

   آقا سعید بعید می دونم تارخ اعزامتان تمدید شود. شانس o,n را انتخاب کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: