فرصت طلاب خوزستانی برای صدور معافیت تحصیلی

0 197

طلاب مشمولی که در سن سربازی به تحصیل در حوزه مشغول شده اند یا حین تحصیل به سن سربازی رسیده اند. باید از حوزه محل نحصیل خود معافیت تحصیلی دریافت کنند تا به مشکل برخورد نکنند.

صدور معافت تحصیلی طلاب

به گزارش باران مشاوره به نقل از خبرگزاری حوزه، طلاب متولد سال ۸۰ و قبل از آن که تا کنون برای صدور معافیت تحصیلی اقدام نکرده اند، فقط تا پایان مرداد ماه سال جاری برای صدور معافیت تحصیلی خود فرصت دارند.

مسئول مرکز امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه خوزستان گفت: طلاب می توانند به مرکز امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه استان خوزستان مراجعه و مراحل صدور معافیت تحصیلی خود را طی کنند.

مدیریت حوزه های علمه پاسخگوی طلاب است

حجت الاسلام محمد کیانی اظهار داشت: مدیریت استان ها و مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور از تاریخ ۴ الی ۱۸ مرداد تعطیل است. اما مدیریت حوزه علمیه خوزستان با توجه به فرصت محدود و اهمیت موضوع، از تاریخ ۴ الی ۶ مرداد از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ پاسخ گوی طلاب و آماده انجام مراحل صدور معافیت تحصیلی آن ها بوده است.

طلاب برای صدور معافیت تحصیلی اقدام کنند

مسئول مرکز امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه خوزستان، تأکید کرد: به طلاب توصیه می کنیم در طول مردادماه و در همین روزهای ابتدایی برای صدور معافیت تحصیلی خود به مرکز امور طلاب حوزه علمیه خوزستان مراجعه کنند. با توجه به این که تعطیلات احتمالی به دلیل گرما یا کرونا در پیش داریم، اقدام برای صدور معافیت تحصیلیشان را به روزهای آخر موکول نکنند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: