لیست سازمان ها و ارگان های ارائه دهنده امریه

جدیدترین لیست سازمان های ارائه دهنده امریه سربازی در سال جدید

71 45,144

همنطور که می دانید امریه سربازی فرصتی مناسب برای مشمولانی است که فارغ التحصیل موسسات آموزش عالی هستند. جمع کثیری از متقاضیان سرباز امریه به دنبال لیست سازمان ها و ارگان های ارائه دهنده امریه هستند. عده ای از مشمولان تصور می کنند امریه سربازی فقط مخصوص سربازان فوق لیسانس به بالاتر است. در حالی که این تفکر صحیح نیست. در اطلاعیه های سازمان های سرباز امریه گیر، همچنان شاهد اخذ امریه حتی با مدرک فوق دیپلم هستیم. در ادامه لیست سازمان ها و ارگان های ارائه دهنده امریه را به تفکیک برای شما آماده کرده ایم.

امریه شرکت های دانش بنیان

بر اساس توافق نهاد ریاست جمهوری با ستاد کل نیروهای مسلح برخی از شرکت های دانش بنیان که با محوریت پژوهش می توانند جهت تکمیل ظرفیت نیروهای خود، از نیروهای نخبه بهرمند شوند. این نیروهای نخبه شامل سربازانی می شود که دارای تخصص بوده و می خواهند خدمت آسانتری نسبت به سرباز های داشته باشند. متاسفانه لیست از پیش تعریف شده ای برای شرکت های دانش بنیانی که سهمیه امریه سربازی دارند وجود ندارد.

چگونه از امریه شرکت های دانش بنیان مطلع شویم

با توجه به عدم وجود لیست از پیش تعرف شده برای امریه شرکت های دانش بنیان، متقاضیان باید از طریق اطلاعیه این شرکت ها از فرصت پذیرش امریه مطلع شوند. این کار مشکل به نظر می رسد زیرا معمولا متقاضیان باید در بازه زمانی خاصی برای امریه یک شرکت یا نهاد خاص اقدام کنند. لذا برای از دست ندادن فرصت پذیرش امریه به شما توصیه می کنیم با شماره 70703025 021 تماس گرفته یا از لینک زیر اخبار و اطلاعیه های امریه نهاد و شرکت های دانش بنیان را پیگیری نمایید.

پذیرش امریه سربازی در وزارتخانه ها

وزارتخانه ها در صدر لیست سازمان ها و ارگان های ارائه دهنده امریه از نظر هر سربازی است. خبر خوش برای متقاضیان امریه این است که تمامی وزارتخانه سهمیه جذب امریه سربازی را دارند. یکی از معروف ترین امریه های پذیرش سربازی در وزارت آموزش و پرورش و تحت عنوان امریه سرباز معلم است.

پذیرش امریه سربازی در وزارتخانه ها

امریه وزارت نیرو

وزارت نیرو در بخش های آب و فاضلاب و … سهمیه پذیرش سرباز در قالب امریه را دارد. برابر با ابلاغیه وزارت نیرو، شما باید در رشته ها و گرایش های مرتبط با تخصص مورد نیاز شرکت های تابعه وزارت نیرو تحصیل کرده باشید. همچنین شما باید حداقل معدل تعریف شده را در دانشگاه کسب کرده باشید. جدول زیر شامل برخی از مراکز جذب سرباز امریه برای وزارت نیرو است.

شركت سهامی سازمان آب منطقه‌ای
شركت آب و فاضلاب روستایی استان‌
شركت آب و فاضلاب شهریشركت سهامی برق منطقه‌ای
شركت توزیع نیروی برق استان‌شركت آب منطقه‌ای

امریه وزارت دفاع

وزارت دفاع برای بسیاری از نتقاضیان اخذ امریه جذاب می باشد. زیرا احتمال جذب در ان پس از اتمام امریه سربازی زیاد است. این وزارتخانه وظیفه مجهز ساختن نیروهای دفاعی برای مقابله با تهدیدات را بر عهده دارد. مشمولان سربازی با استفاده از امریه وزارت دفاع بدون رفتن به پادگان می توانند دوره خدمت سربازی را سپری کنند.

گام اول برای پذیرش امریه وزارت دفاع این است که باید با دانشگاه محل تحصیل تسویه حساب کنید و سپس از دانشگاه بخواهید تا نامه پایان تحصیل شما را به سازمان نظام وظیفه عمومی ارسال کند. برخی از مراکز جذب امریه سربازی وزارت دفاع را برای شما آماده کرده ایم.

صنایع هواپیماسازی ایران (شاهین شهر) صنایع اپتیك اصفهان (اصفهان)
صنایع الكترونیك شیراز ( شیراز)

امریه سربازی وزارت نفت

وزارت نفت جز ارگان هایی است که برای اخذ سرباز امریه اولیت های مشخصی را در نظر گرفته است. این اولیت بندی بر اساس دانشگاه محل تحصیل متقاضییان و هم چنین رشته هایی که برای این وزارتخانه کاربردی تر است لحاظ شده است. یکی دیگر از شروط مهم اخذ امریه در وزارت نفت، معدل متقاضیان است. بخشی از مراکزی که وابسته به وزارت نفت بوده و اقدام به پذیرش سرباز امریه می کنند به شرح زیر است.

شركت سهامی پتروشیمی بیستون
شركت سهامی پتروشیمی رازی
شركت سهامی عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمیشركت سهامی پتروشیمی بندر امام ـ خراسان ـ تبریز ـ ارومیه ـ امیركبیر ـ بوعلی سینا ـ فجر ـ قن‌آوران
بین‌الملل ـ پارس ـ جم ـ مارون ـ زاگرس ـ دماوند ـ مبین ـ برزویهشركت پالایش نفت اراك ، كرمانشاه، اصفهان، دروان ، تبریز، شیراز، تهران ، آبادان
شركت سهامی بهره‌برداری نفت و گاز اروندان ( خرمشهر) دارای دفتر هماهنگی در تهرانشركت سهامی بازرگانی نفت ایران، نیكو
شركت سهامی حفاری شمال (‌در نكاء مستقر است) دفتر هماهنگی در تهرانشركت سهامی رخ آوران فتون پتروشیمی
سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمیشركت سهامی بازرگانی پتروشیمی انگلستان ـ سنگاپور
شركت سهامی بازرگانی پتروشیمی منطقه آزاد دبی، امارات عربیشركت بین‌آلمللی بازرگانی پتروشیمی شانگهای
شركت سهامی بسپاران بندر امامشركت سهامی كیمیا بندرامام
شركت سهامی فرآورش بندر امامشركت سهامی خوارزمی بندر امام
شركت سهامی پتروشیمی شیرازشركت سهامی پتروشیمی شهید تندگویان
شركت سهامی پتروشیمی شهید تندگویانشركت سهامی پتروشیمی خوزستان
شركت گاز استانشركت پالایش گاز بیدبلند ـ شهید هاشمی نژاد ـ خانگیران ـ ففجر ـ سرخون و قشم ـ پارس ـ پارسیان
شركت سهامی بهره‌برداری نفت و گاز كازرون ـ گچساران ـ شرق ـ‌غرب ـ زاگرس ـ جنوب ـ آغاجاری ـ مارون ـ مسجد سلیمانشركت سهامی پایانه‌های صادراتی مواد نفتی ( خارك) ( دارای دفتر هماهنگی در تهران)
شركت خدمات مهندسی و تجهیزات صنعتی تور بیراهشركت خدماتی سهامی تولید مناطق نفت‌خیز جنوب ( اهواز)
شركت خدماتی رفاهی و فرهنگی نفت ( اهواز)شركت سهامی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس (دارای دفتر هماهنگی در تهران)
شركت سهامی نفت فلات قاره (دارای دفتر هماهنگی در تهران)شركت سهامی نفت خزر (نكاء)
شركت سهامی نفت مناطق مركزی ایران (دارای دفتر هماهنگی در تهران)شركت سهامی پترو پارس (واگذاری به بخش خصوصی)

امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

یکی از وزارتخانه هایی که در لیست سازمان ها و ارگان های ارائه دهنده امریه وجود دارد امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است. معمولا متقاضیانی موفق به اخذ امریه وزارت ارتباطات می شوند که مدرک تحصیلی فوق لیساینس و دکترا دارند. معمولا افرادی موفق به اخذ امریه سربازی در این وزارتخانه می شوند که در یکی از حوزه های امنیت فضای سایبری، فناوری اطلاعات، سیستم یکپارچه نظارت، استارتاپ و … تبحر دارند.

شركت سهامی مخابرات استان‌شركت مادر تخصصی پست جمهوری اسلامی ایران

امریه وزارت جهاد کشاورزی

امریه جهاد کشاورزی معمولا به متقضیانی تعلق می گیرد که در فارغ التحصیل در رشته های زیر مجموعه کشاورزی یا منابع طبیعی باشند. عده ای از مشمولین امریه جهاد کشاورزی را با نام طرح سرباز سازندگی می شناسند. برای اخذ امریه جهاد کشاورزی باید به اداره ترویج جهاد کشاورزی شهرستان محل زندگی خود مراجعه کرد.

با مراجعه به این اداره می توان اطلاعاتی در مورد سهمیه جذب و ماه های مورد نیاز به سرباز امریه اطلاعاتی کسب کرد. لازم به ذکر است مشمولانی که در رشته های مربتط بامهندسی کشاورزی، مهندسی منابع طبیعی و مهندسی تولیدات گیاهی تحصیلات داشته باشند دارای اولویت بالاتری نسبت به سایرین هستند. جدول زیر بیانگر بخشی از مراکز پذیرش امریه جهاد کشاورزی است.

شركت مادر تخصصی خدمات كشاورزیشركت مادر تخصصی تولید محصولات كشاورزی، دامی و منابع
شركت سهامی كشاورزی و دامپروری سفید رودشركت سهامی كشت و صنعت شهید بهشتی
شركت سهامی كشت و صنعت شهید رجاییشركت سهام كشت و صنعت جیرفت
شركت سهامی پرورش كرم ابریشم ایرانشركت سهامی كشت و صنعت و دامپروری مغان
شركت سهامی بهره‌برداری و صنایع چوب فریمشركت سهامی تكا چوب
شركت سهامی جنگل شفارود

امریه وزارت فرهنگ و ارشاد

افراد علاقمند به امور فرهنگی با گرفتن امریه وزارت فرهنگ و ارشاد می توانند علاوه بر رشد و کسب تجربه در راستای اهداف شغلی خود خدمت سربازی را نیز به انجام برسانند. فعالیت های وزارت فرهنگ و ارشاد برای آگاهی های عمومی در اغلب زمینه های فرهنگی و شکوفا شدن استعدادها و همچنین رشد و ترویج فرهنگ و هنر ایرانی و اسلامی در بین جهانیان می باشد.

مرکز مشاوره تلفنی باران

امریه وزارت نیرو

وزیر نیرو در راستای برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی متقاضییان واجد شرایط را به صورت در قالب امریه پذیرش می کند.مانند سایر نهاد های امریه گیر وزارت نیرو نیز علاوه بر شرایط عمومی امریه سربازی، شرایط اختصاصی خود را برای متقاضییان دارد. وزارت نیرو مشمولان فارغ التحصیل در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را پذیرش کند. شرط معدل امریه وزارت نیرو برای هر مقطع با دیگری متفاوت است. لازم به ذکر است امریه این سازمان در شرکت های تابعه زیر انجام می شود.

 • شرکت مادر تخصصی آب و فاضلاب کشور
 • شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران
 • شرکت‌های مادر تخصصی توانیر و تولید نیروی برق حرارتی

امریه وزارت راه و شهرسازی

در ادامه معرفی لیست سازمان ها و ارگان های ارائه دهنده امریه نوبت به امریه وزارت راه می رسد. سهمیه پذیرش امریه وزارت راه و شهرسازی در شهر ها و استان های کشور متغیر است. برای امریه در این وزارتخانه باید حداقل مدرک تحصیلی لیسانس را داشته باشید.

همچنین رشته تحصیلی شما باید مرتبط با این وزارت راه و شهرسازی باشد. چناچه نسبت فامیلی درجه 1 یا درجه 2 با کارمندان این وزارتخانه دارید باید قید امریه در این نهاد را بزنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد شرط معدل و نحوه گرفتن امریه توصیه می کنیم از سیر تا پیاز امریه وزارت راه و شهرسازی را مطالعه کنید.

سربازی در وزارت اقتصاد و داراییامریه وزارت اقتصاد و امور دارایی

از وظایف وزارت اقتصاد می توان به تنظیم سیاست های مالی و اقتصادی کشور اشاره کرد. این وزارتخانه برای کاهش هزینه های خود از فارغ التحصیلان مقطع ارشد و بالاتر سرباز امریه جذب می کند. برای پذیرش باید در یکی از رشته های اقتصاد، حسابداری، امور بانکی و … تحصیل کرده باشید. صلاحیت و تخصص شما توسط اداره کل مورد ارزیابی و گزینش قرارا می گیرد. برای اطلاعت بیشتر به نحوه پذیرش امریه از وزارت اقتصاد و دارایی مراجعه کنید.

امریه وزارت کار

از وظایف وزارت کار می توان به برنامه ریزی، سیاست گذاری، پایش و نظارت بر روابط کار اشاره کرد. بر اساس بند 147 قانون اساسی این وزارتخانه در طرح سربازان تعاون یار از میان سربازان متخصص پذیرش امریه می گیرد. برای گرفتن امریه از وزارت کار باید دو الی سه ماه قبل از اعزام به خدمت خود اقدامات لازم را انجام دهید. شما در تعیین محل خدمت خود در وزارت کار هیچگونه اختیاری ندارید و محل خدمت شما توسط این وزارتخانه تعیین می شود.

برای اطلاع از اقدامات و شرایط مورد نیاز حتما به امریه طرح سربازان تعاون یار با بخوانید.

امریه وزارت آموزش و پرورش

یکی از پر طرفدارترین امریه های سربازی، امریه ای است که سازمان آموزش و پروش ارائه می دهد. معمولا متقاضییان سرباز معلمی را با امریه آموزش و پرورش یکی می دانند در حالی که اینگونه نیست. امریه سرباز معلم جز زیرشاخه های امریه وزارت آموزش و پرورش است.

وزارت آموزش و پرورش متقاضییان امریه را در دو دسته سرباز امریه و نیروی اجرایی پذیرش می کند. هدف از این امریه تامین نیروی مورد نیاز آموزش و پرورش برای مناطق محروم است. برای اطلاعات بیشتر می توانید به “چگونه از آموزش و پرورش امریه سربازی بگیریم؟” مراجعه کنید.

امریه وزارت بهداشت (پیام آوران بهداشت)

فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشکی و همچنین کسانی که در رشته های وزارت بهداشت تحصیل کرده اند می توانند مدت خدمت سربازی خود را در وزارت بهداشت به عنوان امریه در وزارتخانه بهداشت سپری نمایند.

ردیفرشته مورد نیازمدرک مورد نیاز
1پزشکی تخصصیدکترا
2پزشکی عمومیدکترا
3داروسازیدکترا
4دندانپزشکیدکترا
5پرستاریکارشناسی ارشد
6علوم آزمایشگاهیکارشناسی ارشد
7رادیولوژیکارشناسی ارشد
8تاق عملکارشناسی ارشد
9سایر رشته های بهداشتی درمانیکارشناسی ارشد
10پرستاریکارشناسی
11رادیولوژیکارشناسی
12علوم آزمایشگاهیکارشناسی
13هوشبریکارشناسی
14فوریت های پزشکیکارشناسی
15اتاق عملکارشناسی
16سایر رشته های بهداشتی درمانیکارشناسی
17فوریت های پزشکیکاردانی
18رادیولوژیکاردانی
19بهداشت دهان و دندانکاردانی
20اتاق عملکاردانی
21علوم آزمایشگاهیکاردانی
22بهیاریدیپلم

تامین خوابگاه و هزینه های مسکن مطابق برای سربازانی که بومی آن منطقه نباشند بر عهده وزارتخانه می باشد. سرباز امریه وزارت بهداشت بابت یک شیف کاری، همانند سایر سربازان نیروهای مسلح از حقوق مصوب سربازی بهره مند می شوند.

وزارت بهداشت برای متقاضضیان امریه اولویت هایی در نظر گرفته است. برای اطلاعات بیشتر در مورد اولویت ها، مدارک و مراحل پذیرش به “آنچه باید در مورد طرح پیام آوران بهداشت بدانید” مراجعه کنید.

پذیرش امریه سربازی در سازمان ها، دانشگاه ها و …

امریه ستاد اجرایی فرمان امام

ستاد اجرایی فرمان امام سالانه مشمولان متقاضی امریه را در دو حوزه مدیریتی و تخصصی جذب می کند. سهمیه امریه ستاد اجرایی فرمان و رشته های مورد نیاز این ستاد ساله مشخص می شود. برای اطلاعات تکمیلی می توانید به صفحه امریه ستاد اجرایی فرمان امام مراجعه کنید.

امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا

پیش از هر گونه اقدامی برای گرفتن امریه قرارگاه سازندگی خاتم، توصیه می کنیم ابتدا اطلاعات بیشتری در مورد این قرارگاه بدست آورید. این قرارگاه زیر مجموعه سپاه است که با هدف با هدف آب رسانی، نیرو و راه سازی و غیره تشکیل شد. مشمولان متقاضی باید دارای سابقه بسیج و فارغ التحصیل مقاطع دانشگاه های سراسر کشور باشند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد معافیت پزشکی اعصاب و روان همین حالا با مرکز مشاوره تلفنی باران به شماره 70703025 021 تماس حاصل نمایید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

امریه سپاه

منظور ما از امریه سپاه در واقع انجام خدمت سربازی در این ارگان است. بسیار از مشمولان تصور می کنند با پذیرش گرفتن از سپاه خدمت آسان تری را خواهند داشت. بدین منظور می خواهیم اطلاعی در مورد نحوه انجام سربازی در این ارگان به شما بدهیم. پذیرش گرفتن از سپاه از طریق یکی از دو روش زیر صورت می گیرد.

 1. در روش اول با توجه به سهمیه ای که سپاه دارد سازمان نظام وظیفه سربازان را تقسیم می کند و به صورت کاملا تصادفی ممکن است خدمت سربازی شما در سپاه بیفتد.
 2. در روش دوم شما به یکی از مراکز سپاه مراجعه کرده و اقدامات لازم را انجام می دهید.

برای اطلاع از شرایط و اقدامات لازم برای پذیرش سربازی در سپاه حتما نحوه سربازی سپاه را خوانده و یا با گروه باران مشاوره تماس بگیرید.

امریه آستان قدس

سیاری از مشمولان متقاضی امریه این آرزو را در سر می پرورانند که بتوانند در جوار بارگاه امام رضا(ع) به خدمت سربازی مشغول شوند. آستان قدس رضوی سازمانی در شهر مقدس مشهد است که زیر نظر متولی حرم اداره می‌شود. آستان قدس رضوی در لغت به معنی بارگاه پاک و مطهر امام رضا(ع) می باشد. مشمولانی که متقاضی خدمت در آستان قدس رضوی هستند نیز باید شرایط امریه آستان قدس رضوی را دارا باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر به شرایط پذیرش امریه آستان قدس مراجعه کنید.

امریه سربازی سازمان ملی استاندارد

بر اساس دستورالعمل ابلاغی فرماندهی کل قوا و ستاد کل نیروهای مسلح سازمان ملی استاندارد می تواند برای تامین بخشی از نیروی متخصص خود اقدام به پذیرش امریه نماید. جذب نیروی امریه سازمان ملی استاندارد بر اساس نیاز این سازمان به تخصص های مربوطه می باشد. شما می توانید شرایط امریه سازمان ملی استاندارد را مطالعه کنید. شاید بتوانید از این سازمان پذیرش بگیرید.

مشاوره تلفنی امریه سازمان ملی استاندارد | 70703025 021

امریه سربازی سازمان انرژی اتمی

همانطور که گفتیم علاوه بر وزارتخانه های دولتی، سازمان ها نیز می توانند از سربازان امریه با توجه به نیازشان استفاده کنند. سازمان انرژی اتمی یکی دیگر سازمان های امریه گیر است. معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان نرژی اتمی مسئولیت گزینش و جذب نیروی امریه را بر عهده دارد. مشمولان متقاضی انجام سربازی در سازمان انرژی اتمی باید مدارک مورد نیاز این سازمان را تکمیل و پس از تهیه مدارک مورد نیاز نسبت به پذیرش اقدام نمایند. مدارک مورد نیاز امریه انرژی اتمی از طریق این لینک قابل دسترسی است.

امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

امریه سازمان میراث فرهنگی به دو صورت “فعالیت در واحدهای سازمان” و “فعالیت در یگان حفاظتی” انجام می شود. مشمولان متقاضی امریه سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی با توجه به نوع درخواست امریه خود در هر یک از دو دسته (امریه در داخل سازمان و امریه در یگان حفاظت سازمان)، باید شرایط لازم آن امریه را داشته باشند.

شركت سهامی عمران شهر
معاونت صنایع دستی
شركت توسعه ایرانگردی و جهانگردیپژوهشگاه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
صندوق احیا و بهره‌برداری از بناهای تاریخیمركز آموزش عالی میراث فرهنگی

امریه صدا و سیما

صدا و سیما به توجه به نیاز خود نیروی متخصص را تحت عنوان سرباز امریه جذب می کند. مشمولان متقاضی امریه صدا و سیما باید فارغ التحصیل دانشگاه های دولتی روزانه باشند. یکی از نکات مهم برای گرفتن امریه این است که قبل از اعزام به خدمت برای پذیرش امریه اقدام کنید. همچنین این سازمان تعهدی در ارتباط با استخدام سربازان امریه بعد از دوره سربازی ندارد. سن متقاضی در امریه صدا و سیما مهم است.

اگر تمایل دارید سربازی را در صدا و سیما بگذرانید حتما شرایط امریه سازمان صدا و سیما را بخوانید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

تعداد دیدگاه ها 71 تا
 1. مسعود :

  سلام اگر تاریخ ثبت نام امریه یه سازمانی مثلا شهریور باشه کی باید دفترچه سربازی رو بفرستیم؟

  1. باران مشاوره :

   بستگی به فراخوان آن سازمان داره به طور کلی حداقل 45 روز قبل باید ارسال کنی

 2. امیر :

  سلام. وقتتون بخیر
  من فوق لیسانس هستم و برگ اعزام برای اول خرداد دارم.امروز متوجه شدم ثبت نام امریه وزارت نیرو برای اعزامی های اول تیر هست.
  میتونم در خواست تمدید بدم تا تیر ماه بشه اعزامم و در امریه وزارت نیرو ثبت نام کنم؟
  و سوال دومم این هست که به نظرتون امریه وزارت نیرو برای رشته برق، در مناطق محروم هست یا شهری؟
  ممنون

  1. باران مشاوره :

   سلام. قبولی درخواست شما با ذکر دلیلی که برای این درخواست دارین باید توسط نظام وظیفه قرار بگیره. اگه از بازه یکسال معافیت شما باقی مونده باش امکان قبول درخواستتون توسط نظام وظیفه هست. با توجه به تشخیص مدیر مسئول اون ارگان از شما اسفاده خواهند کرد ولی معمولا نهایتا در محدوه 30 کیلوتری در محل زندگی تون به خدمت خواهید پرداخت مگر اینکه برای شما محل اسکان در سایر مناطق در نظر بگیرن.

 3. احمدی :

  سلام بخشید من از چند نفر شنیدم اگه کارگردانی و فیلمسازی حرفه ای بلد باشی ، میتونی ۲ سال خدمت سربازی رو در موسسات تولید مستند و فیلم سینمایی وابسته به سپاه بگذرونی و در زمینه تولید مستند و فیلم های دفاع مقدس و …. و ۲ سالت رو ابنجوری به راحتی بگذرونی

  این صحت داره یا دروغه؟؟

  1. باران مشاوره :

   با توجه به حجم سوالاتتون بهتره از مشاوره تلفنی استفاده کنی.

   1. احمدی :

    میشه شماره تماس بدید؟؟

    1. باران مشاوره :

     روی سایت هست

  2. امیر :

   منم همچین سوالی دارم شما پیدا کردین همچین موسسه ای؟

   1. باران مشاوره :

    اگه توی کانالمون عضو بشید تمام امریه ها و اعلام نیازهارو پوشش میدیم

 4. مصطفی :

  سلام و خسته نباشید
  تازه فارغ‌التحصیل لیسانس معماری شدم و تا آخر شهریور معافیت تحصیلی دارم میخوام امریه بشم از کجا میتونم تاریخ فراخوان ها و سازمان هایی که امریه میگیرند رو متوجه بشم
  اصفهان هستم

  1. باران مشاوره :

   سلام
   در کانال تلگرامی ما عضو شو امریه ها رو میذاریم @vazifeh_News

 5. علیرضا :

  سلام. بتازگی تو رشته پرستاری از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شدم‌ .. توی کدوم بیمارستان های تهران میتونم به عنوان امریه و سرباز خدمت سربازیمو انجام بدم

  1. باران مشاوره :

   علیرضا طرح پیام اوران بهداست رو بررسی کن.

 6. علی :

  سلام من دی پارسال از دانشگاه مقطع کارشناسی انصراف دادم و تا دی امسال باید دفترچه پست کنم میخواستم بدونم منم میتونم برای امریه اقدام کنم؟ومیخوام کنکور ۱۴۰۱ ثبت نام کنم آیا بعد از گرفتن امریه میشه ایست خدمت زد؟

  1. باران مشاوره :

   در حال حاضر برای پذیرش امریه حتی با مدرک ایسانس هم کار اسانی نخواهید داشت. بله منعی برای ایست وجود نداره اما بهتره این موضوع رو از سازمان امریه گیر بپرسی تا کارت گره نخوره.

 7. محمد :

  سلام من کارشناسی کامپیوتر هستم و درخواست فارغ التحصیلی دادم هنوز مدرکم اماده نیست میتونم برای امریه اقدام کنم یا مدرک حتما باید باشه ؟؟

  1. باران مشاوره :

   برای پذیرش امریه باید برگ اعزام داشته باشی، برای گرفتن برگ اعزام هم باید فارغ التحصیل باشی. در حال حاضر می تونی پرس و جو کنی شرایط سازمان های مختلف رو پیدا کنی و برای ماهیی که اونا سرباز امریه می گیرن، برگ اعزام بگیری.

 8. محمد :

  سلام من در یک شرکت خصوصی دانش بنیان IT و هوش مصنوعی مشغول به کار هستم و در محل کارم مشکلی با امریه گرفتن ندارم. اما من تا یکماه دیگه تازه از کاردانی فارغ التحصیل می شوم. آیا از نظر نظام وظیفه من امکان گرفتن امریه رو دارم یا شرط مدرک بالاتر مثلا کارشناسی برای گرفتن امریه وجود داره؟

  1. باران مشاوره :

   معمولا شرایط امریه برای لیسانس به بالا هست

   1. محمدرضا :

    سلام من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته علوم تغذیه هستم.
    میخواستم بدونم برای رشته‌ی ما، فقط وزارت بهداشت امریه میده؟یا ارگان های دیگه هم احتمالش هست؟

    1. باران مشاوره :

     سلام
     رشته های مورد نیاز امریه ها در دوره های مختلف ممکنه تغییر کنه. توی کانال تلگرامی باران مشاوره عضو بشبد اونجا همه امریه ها به روز اطلاع رسانی میشه

  2. باران مشاوره :

   حسین جان تو >کانال وظیفه نیوز عضو بشو.

 9. واحد :

  سلام. سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان می تواند امریه جذب کند .

  1. باران مشاوره :

   آقای رحیمی عزیز بستگی به این دارد که آیا سهمیه امریه از سوی ستاد کل نیروهای مسلح برایشان تعیین شده است یا خیر. قوانین امریه ممکن است سالانه تغییر کند.

 10. سجاد شکوهی :

  سلام
  برای رشته مهندسی مکانیک سیالات چه ارگان ها یا اداراتی اقدام به پذیرش امریه دارن؟؟

  1. باران مشاوره :

   آقای شکوهی برای راهنمایی کامل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 11. رضا حسین پور :

  سلام
  ارکان های دولتی و زیر نظر سپاه امریه قبول میکنه؟
  بیمارستان های خصوصی قبوله؟

  1. باران مشاوره :

   آقای حسین پور عزیز تمام مراکز زیر نظر ارگان های نظامی نیروجذب می کنند.

 12. مسلم :

  سلام من امريه شركت نفت قبول شدم .دفترچه براي تاريخي هم كه ميخواستن پست كردم .الان بعد سه ماه زنگ زدن كه نيروهاي مسلح گفته اونايي كه اعزام ارديبهشت و تير هستن لغوه!!!!
  آيا واقعيت داره همچين چيزي؟!

  1. باران مشاوره :

   مسلک جان این موضوع مربوط به همان شرکت نفت است.

   1. احمد :

    سلام، فقط با خط ثابت باید تماس گرفت؟ اگر خط ثابت نباشه چطور میتونیم تماس بگیریم؟

    1. باران مشاوره :

     فعلا فقط خط ثابت مقدور است.

 13. حسن :

  سلام یکی از دوستان امریه اش وزارت اطلاعات خورده
  میخواستم بدونم لباس فرمش فرق داره یا نه؟
  بعدش آیا سر تاریخ معین باید بره وزارت اطلاعات ؟

  1. باران مشاوره :

   حسین خان سلام
   نوع لباس را همانجا برایشان مشخص میکنند. در موعد مقرر باید خود را معرفی کنند.

 14. آرش :

  سلام و خسته نباشید خدمت شما
  میخواستم ببینم سازمان‌هایی که در بالا ذکر شد، آیا خدمات رفاهی از قبیل خوابگاه و غذا هم ارائه میدهند؟ چون مثلا شرکت‌های دانش بنیان بیشتر در تهران واقع هستن و بنده که ساکن تهران نیستم برام مشکل پیش میاد

  1. باران مشاوره :

   سلام آرش جان
   خیر، معمولا امریه امکانات اقامت و … را ندارند. به عنوان مثال امریه پیام آوران بهداشت اقامت را فراهم می کند.

 15. احمدرضا :

  سلام من کاردانی گرافیک هستم و میخوام کارشناسی و اگر بشه ارشد هم بخونم در زمینه هنر در کدام یکی از این دسته های امریه در شهر شیراز میتونم امریه بگیرم و سربازیم رو بگذرونم ممنون میشم پاسخ بدین

  1. باران مشاوره :

   احمدرضا سلام
   برای پاسخ به سوالتون باید اطلاعات بیشتری از وضعیت شما داشته باشیم. از خطوط مشاوره استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: