لیست سازمان ها و ارگان های ارائه دهنده امریه

جدیدترین لیست سازمان های ارائه دهنده امریه سربازی در سال جدید

48 30,226

همنطور که می دانید امریه سربازی فرصتی مناسب برای مشمولانی است که فارغ التحصیل موسسات آموزش عالی هستند. جمع کثیری از متقاضیان سرباز امریه به دنبال لیست سازمان ها و ارگان های ارائه دهنده امریه هستند. عده ای از مشمولان تصور می کنند امریه سربازی فقط مخصوص سربازان فوق لیسانس به بالاتر است. در حالی که این تفکر صحیح نیست. در اطلاعیه های سازمان های سرباز امریه گیر، همچنان شاهد اخذ امریه حتی با مدرک فوق دیپلم هستیم. در ادامه لیست سازمان ها و ارگان های ارائه دهنده امریه را به تفکیک برای شما آماده کرده ایم.

باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
مرکز مشاوره تلفنی باران امروز تعطیل است. شما می توانید با مطالعه مقالات و دیدگاه های سایت، پاسخ بسیاری از سوالات خود را بیابید.

امریه شرکت های دانش بنیان

بر اساس توافق نهاد ریاست جمهوری با ستاد کل نیروهای مسلح برخی از شرکت های دانش بنیان که با محوریت پژوهش می توانند جهت تکمیل ظرفیت نیروهای خود، از نیروهای نخبه بهرمند شوند. این نیروهای نخبه شامل سربازانی می شود که دارای تخصص بوده و می خواهند خدمت آسانتری نسبت به سرباز های داشته باشند. متاسفانه لیست از پیش تعریف شده ای برای شرکت های دانش بنیانی که سهمیه امریه سربازی دارند وجود ندارد.

@Vazifeh_News عضویت در کانال و گروه تلگرامی نظام وظیفه باران مشاوره

چگونه از امریه شرکت های دانش بنیان مطلع شویم

با توجه به عدم وجود لیست از پیش تعرف شده برای امریه شرکت های دانش بنیان، متقاضیان باید از طریق اطلاعیه این شرکت ها از فرصت پذیرش امریه مطلع شوند. این کار مشکل به نظر می رسد زیرا معمولا متقاضیان باید در بازه زمانی خاصی برای امریه یک شرکت یا نهاد خاص اقدام کنند. لذا برای از دست ندادن فرصت پذیرش امریه به شما توصیه می کنیم با شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس گرفته یا از لینک زیر اخبار و اطلاعیه های امریه نهاد و شرکت های دانش بنیان را پیگیری نمایید.

پذیرش امریه سربازی در وزارتخانه ها

وزارتخانه ها در صدر لیست سازمان ها و ارگان های ارائه دهنده امریه از نظر هر سربازی است. خبر خوش برای متقاضیان امریه این است که تمامی وزارتخانه سهمیه جذب امریه سربازی را دارند. یکی از معروف ترین امریه های پذیرش سربازی در وزارت آموزش و پرورش و تحت عنوان امریه سرباز معلم است.

پذیرش امریه سربازی در وزارتخانه ها

امریه وزارت نیرو

وزارت نیرو در بخش های آب و فاضلاب و … سهمیه پذیرش سرباز در قالب امریه را دارد. برابر با ابلاغیه وزارت نیرو، شما باید در رشته ها و گرایش های مرتبط با تخصص مورد نیاز شرکت های تابعه وزارت نیرو تحصیل کرده باشید. همچنین شما باید حداقل معدل تعریف شده را در دانشگاه کسب کرده باشید. جدول زیر شامل برخی از مراکز جذب سرباز امریه برای وزارت نیرو است.

شرکت سهامی سازمان آب منطقه‌ای
شرکت آب و فاضلاب روستایی استان‌
شرکت آب و فاضلاب شهریشرکت سهامی برق منطقه‌ای
شرکت توزیع نیروی برق استان‌شرکت آب منطقه‌ای

امریه وزارت دفاع

وزارت دفاع برای بسیاری از نتقاضیان اخذ امریه جذاب می باشد. زیرا احتمال جذب در ان پس از اتمام امریه سربازی زیاد است. این وزارتخانه وظیفه مجهز ساختن نیروهای دفاعی برای مقابله با تهدیدات را بر عهده دارد. مشمولان سربازی با استفاده از امریه وزارت دفاع بدون رفتن به پادگان می توانند دوره خدمت سربازی را سپری کنند.

گام اول برای پذیرش امریه وزارت دفاع این است که باید با دانشگاه محل تحصیل تسویه حساب کنید و سپس از دانشگاه بخواهید تا نامه پایان تحصیل شما را به سازمان نظام وظیفه عمومی ارسال کند. برخی از مراکز جذب امریه سربازی وزارت دفاع را برای شما آماده کرده ایم.

صنایع هواپیماسازی ایران (شاهین شهر) صنایع اپتیک اصفهان (اصفهان)
صنایع الکترونیک شیراز ( شیراز)

امریه سربازی وزارت نفت

وزارت نفت جز ارگان هایی است که برای اخذ سرباز امریه اولیت های مشخصی را در نظر گرفته است. این اولیت بندی بر اساس دانشگاه محل تحصیل متقاضییان و هم چنین رشته هایی که برای این وزارتخانه کاربردی تر است لحاظ شده است. یکی دیگر از شروط مهم اخذ امریه در وزارت نفت، معدل متقاضیان است. بخشی از مراکزی که وابسته به وزارت نفت بوده و اقدام به پذیرش سرباز امریه می کنند به شرح زیر است.

شرکت سهامی پتروشیمی بیستون
شرکت سهامی پتروشیمی رازی
شرکت سهامی عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمیشرکت سهامی پتروشیمی بندر امام ـ خراسان ـ تبریز ـ ارومیه ـ امیرکبیر ـ بوعلی سینا ـ فجر ـ قن‌آوران
بین‌الملل ـ پارس ـ جم ـ مارون ـ زاگرس ـ دماوند ـ مبین ـ برزویهشرکت پالایش نفت اراک ، کرمانشاه، اصفهان، دروان ، تبریز، شیراز، تهران ، آبادان
شرکت سهامی بهره‌برداری نفت و گاز اروندان ( خرمشهر) دارای دفتر هماهنگی در تهرانشرکت سهامی بازرگانی نفت ایران، نیکو
شرکت سهامی حفاری شمال (‌در نکاء مستقر است) دفتر هماهنگی در تهرانشرکت سهامی رخ آوران فتون پتروشیمی
سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمیشرکت سهامی بازرگانی پتروشیمی انگلستان ـ سنگاپور
شرکت سهامی بازرگانی پتروشیمی منطقه آزاد دبی، امارات عربیشرکت بین‌آلمللی بازرگانی پتروشیمی شانگهای
شرکت سهامی بسپاران بندر امامشرکت سهامی کیمیا بندرامام
شرکت سهامی فرآورش بندر امامشرکت سهامی خوارزمی بندر امام
شرکت سهامی پتروشیمی شیرازشرکت سهامی پتروشیمی شهید تندگویان
شرکت سهامی پتروشیمی شهید تندگویانشرکت سهامی پتروشیمی خوزستان
شرکت گاز استانشرکت پالایش گاز بیدبلند ـ شهید هاشمی نژاد ـ خانگیران ـ ففجر ـ سرخون و قشم ـ پارس ـ پارسیان
شرکت سهامی بهره‌برداری نفت و گاز کازرون ـ گچساران ـ شرق ـ‌غرب ـ زاگرس ـ جنوب ـ آغاجاری ـ مارون ـ مسجد سلیمانشرکت سهامی پایانه‌های صادراتی مواد نفتی ( خارک) ( دارای دفتر هماهنگی در تهران)
شرکت خدمات مهندسی و تجهیزات صنعتی تور بیراهشرکت خدماتی سهامی تولید مناطق نفت‌خیز جنوب ( اهواز)
شرکت خدماتی رفاهی و فرهنگی نفت ( اهواز)شرکت سهامی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس (دارای دفتر هماهنگی در تهران)
شرکت سهامی نفت فلات قاره (دارای دفتر هماهنگی در تهران)شرکت سهامی نفت خزر (نکاء)
شرکت سهامی نفت مناطق مرکزی ایران (دارای دفتر هماهنگی در تهران)شرکت سهامی پترو پارس (واگذاری به بخش خصوصی)

امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

یکی از وزارتخانه هایی که در لیست سازمان ها و ارگان های ارائه دهنده امریه وجود دارد امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است. معمولا متقاضیانی موفق به اخذ امریه وزارت ارتباطات می شوند که مدرک تحصیلی فوق لیساینس و دکترا دارند. معمولا افرادی موفق به اخذ امریه سربازی در این وزارتخانه می شوند که در یکی از حوزه های امنیت فضای سایبری، فناوری اطلاعات، سیستم یکپارچه نظارت، استارتاپ و … تبحر دارند.

شرکت سهامی مخابرات استان‌شرکت مادر تخصصی پست جمهوری اسلامی ایران

امریه وزارت جهاد کشاورزی

امریه جهاد کشاورزی معمولا به متقضیانی تعلق می گیرد که در فارغ التحصیل در رشته های زیر مجموعه کشاورزی یا منابع طبیعی باشند. عده ای از مشمولین امریه جهاد کشاورزی را با نام طرح سرباز سازندگی می شناسند. برای اخذ امریه جهاد کشاورزی باید به اداره ترویج جهاد کشاورزی شهرستان محل زندگی خود مراجعه کرد.

با مراجعه به این اداره می توان اطلاعاتی در مورد سهمیه جذب و ماه های مورد نیاز به سرباز امریه اطلاعاتی کسب کرد. لازم به ذکر است مشمولانی که در رشته های مربتط بامهندسی کشاورزی، مهندسی منابع طبیعی و مهندسی تولیدات گیاهی تحصیلات داشته باشند دارای اولویت بالاتری نسبت به سایرین هستند. جدول زیر بیانگر بخشی از مراکز پذیرش امریه جهاد کشاورزی است.

شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزیشرکت مادر تخصصی تولید محصولات کشاورزی، دامی و منابع
شرکت سهامی کشاورزی و دامپروری سفید رودشرکت سهامی کشت و صنعت شهید بهشتی
شرکت سهامی کشت و صنعت شهید رجاییشرکت سهام کشت و صنعت جیرفت
شرکت سهامی پرورش کرم ابریشم ایرانشرکت سهامی کشت و صنعت و دامپروری مغان
شرکت سهامی بهره‌برداری و صنایع چوب فریمشرکت سهامی تکا چوب
شرکت سهامی جنگل شفارود

امریه وزارت فرهنگ و ارشاد

افراد علاقمند به امور فرهنگی با گرفتن امریه وزارت فرهنگ و ارشاد می توانند علاوه بر رشد و کسب تجربه در راستای اهداف شغلی خود خدمت سربازی را نیز به انجام برسانند. فعالیت های وزارت فرهنگ و ارشاد برای آگاهی های عمومی در اغلب زمینه های فرهنگی و شکوفا شدن استعدادها و همچنین رشد و ترویج فرهنگ و هنر ایرانی و اسلامی در بین جهانیان می باشد.

مرکز مشاوره تلفنی باران

امریه وزارت نیرو

وزیر نیرو در راستای برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی متقاضییان واجد شرایط را به صورت در قالب امریه پذیرش می کند.مانند سایر نهاد های امریه گیر وزارت نیرو نیز علاوه بر شرایط عمومی امریه سربازی، شرایط اختصاصی خود را برای متقاضییان دارد. وزارت نیرو مشمولان فارغ التحصیل در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را پذیرش کند. شرط معدل امریه وزارت نیرو برای هر مقطع با دیگری متفاوت است. لازم به ذکر است امریه این سازمان در شرکت های تابعه زیر انجام می شود.

 • شرکت مادر تخصصی آب و فاضلاب کشور
 • شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران
 • شرکت‌های مادر تخصصی توانیر و تولید نیروی برق حرارتی

امریه وزارت راه و شهرسازی

در ادامه معرفی لیست سازمان ها و ارگان های ارائه دهنده امریه نوبت به امریه وزارت راه می رسد. سهمیه پذیرش امریه وزارت راه و شهرسازی در شهر ها و استان های کشور متغیر است. برای امریه در این وزارتخانه باید حداقل مدرک تحصیلی لیسانس را داشته باشید.

همچنین رشته تحصیلی شما باید مرتبط با این وزارت راه و شهرسازی باشد. چناچه نسبت فامیلی درجه ۱ یا درجه ۲ با کارمندان این وزارتخانه دارید باید قید امریه در این نهاد را بزنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد شرط معدل و نحوه گرفتن امریه توصیه می کنیم از سیر تا پیاز امریه وزارت راه و شهرسازی را مطالعه کنید.

سربازی در وزارت اقتصاد و داراییامریه وزارت اقتصاد و امور دارایی

از وظایف وزارت اقتصاد می توان به تنظیم سیاست های مالی و اقتصادی کشور اشاره کرد. این وزارتخانه برای کاهش هزینه های خود از فارغ التحصیلان مقطع ارشد و بالاتر سرباز امریه جذب می کند. برای پذیرش باید در یکی از رشته های اقتصاد، حسابداری، امور بانکی و … تحصیل کرده باشید. صلاحیت و تخصص شما توسط اداره کل مورد ارزیابی و گزینش قرارا می گیرد. برای اطلاعت بیشتر به نحوه پذیرش امریه از وزارت اقتصاد و دارایی مراجعه کنید.

امریه وزارت کار

از وظایف وزارت کار می توان به برنامه ریزی، سیاست گذاری، پایش و نظارت بر روابط کار اشاره کرد. بر اساس بند ۱۴۷ قانون اساسی این وزارتخانه در طرح سربازان تعاون یار از میان سربازان متخصص پذیرش امریه می گیرد. برای گرفتن امریه از وزارت کار باید دو الی سه ماه قبل از اعزام به خدمت خود اقدامات لازم را انجام دهید. شما در تعیین محل خدمت خود در وزارت کار هیچگونه اختیاری ندارید و محل خدمت شما توسط این وزارتخانه تعیین می شود.

برای اطلاع از اقدامات و شرایط مورد نیاز حتما به امریه طرح سربازان تعاون یار با بخوانید.

امریه وزارت آموزش و پرورش

یکی از پر طرفدارترین امریه های سربازی، امریه ای است که سازمان آموزش و پروش ارائه می دهد. معمولا متقاضییان سرباز معلمی را با امریه آموزش و پرورش یکی می دانند در حالی که اینگونه نیست. امریه سرباز معلم جز زیرشاخه های امریه وزارت آموزش و پرورش است.

وزارت آموزش و پرورش متقاضییان امریه را در دو دسته سرباز امریه و نیروی اجرایی پذیرش می کند. هدف از این امریه تامین نیروی مورد نیاز آموزش و پرورش برای مناطق محروم است. برای اطلاعات بیشتر می توانید به “چگونه از آموزش و پرورش امریه سربازی بگیریم؟” مراجعه کنید.

امریه وزارت بهداشت (پیام آوران بهداشت)

فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشکی و همچنین کسانی که در رشته های وزارت بهداشت تحصیل کرده اند می توانند مدت خدمت سربازی خود را در وزارت بهداشت به عنوان امریه در وزارتخانه بهداشت سپری نمایند.

ردیفرشته مورد نیازمدرک مورد نیاز
۱پزشکی تخصصیدکترا
۲پزشکی عمومیدکترا
۳داروسازیدکترا
۴دندانپزشکیدکترا
۵پرستاریکارشناسی ارشد
۶علوم آزمایشگاهیکارشناسی ارشد
۷رادیولوژیکارشناسی ارشد
۸تاق عملکارشناسی ارشد
۹سایر رشته های بهداشتی درمانیکارشناسی ارشد
۱۰پرستاریکارشناسی
۱۱رادیولوژیکارشناسی
۱۲علوم آزمایشگاهیکارشناسی
۱۳هوشبریکارشناسی
۱۴فوریت های پزشکیکارشناسی
۱۵اتاق عملکارشناسی
۱۶سایر رشته های بهداشتی درمانیکارشناسی
۱۷فورت های پزشکیکاردانی
۱۸رادیولوژیکاردانی
۱۹بهداشت دهان و دندانکاردانی
۲۰اتاق عملکاردانی
۲۱علوم آزمایشگاهیکاردانی
۲۲بهیاریدیپلم

تامین خوابگاه و هزینه های مسکن مطابق برای سربازانی که بومی آن منطقه نباشند بر عهده وزارتخانه می باشد. سرباز امریه وزارت بهداشت بابت یک شیف کاری، همانند سایر سربازان نیروهای مسلح از حقوق مصوب سربازی بهره مند می شوند.

وزارت بهداشت برای متقاضضیان امریه اولویت هایی در نظر گرفته است. برای اطلاعات بیشتر در مورد اولویت ها، مدارک و مراحل پذیرش به “آنچه باید در مورد طرح پیام آوران بهداشت بدانید” مراجعه کنید.

پذیرش امریه سربازی در سازمان ها، دانشگاه ها و …

امریه ستاد اجرایی فرمان امام

ستاد اجرایی فرمان امام سالانه مشمولان متقاضی امریه را در دو حوزه مدیریتی و تخصصی جذب می کند. سهمیه امریه ستاد اجرایی فرمان و رشته های مورد نیاز این ستاد ساله مشخص می شود. برای اطلاعات تکمیلی می توانید به صفحه امریه ستاد اجرایی فرمان امام مراجعه کنید.

امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا

پیش از هر گونه اقدامی برای گرفتن امریه قرارگاه سازندگی خاتم، توصیه می کنیم ابتدا اطلاعات بیشتری در مورد این قرارگاه بدست آورید. این قرارگاه زیر مجموعه سپاه است که با هدف با هدف آب رسانی، نیرو و راه سازی و غیره تشکیل شد. مشمولان متقاضی باید دارای سابقه بسیج و فارغ التحصیل مقاطع دانشگاه های سراسر کشور باشند.

امریه سپاه

منظور ما از امریه سپاه در واقع انجام خدمت سربازی در این ارگان است. بسیار از مشمولان تصور می کنند با پذیرش گرفتن از سپاه خدمت آسان تری را خواهند داشت. بدین منظور می خواهیم اطلاعی در مورد نحوه انجام سربازی در این ارگان به شما بدهیم. پذیرش گرفتن از سپاه از طریق یکی از دو روش زیر صورت می گیرد.

 1. در روش اول با توجه به سهمیه ای که سپاه دارد سازمان نظام وظیفه سربازان را تقسیم می کند و به صورت کاملا تصادفی ممکن است خدمت سربازی شما در سپاه بیفتد.
 2. در روش دوم شما به یکی از مراکز سپاه مراجعه کرده و اقدامات لازم را انجام می دهید.

برای اطلاع از شرایط و اقدامات لازم برای پذیرش سربازی در سپاه حتما نحوه سربازی سپاه را خوانده و یا با گروه باران مشاوره تماس بگیرید.

امریه آستان قدس

سیاری از مشمولان متقاضی امریه این آرزو را در سر می پرورانند که بتوانند در جوار بارگاه امام رضا(ع) به خدمت سربازی مشغول شوند. آستان قدس رضوی سازمانی در شهر مقدس مشهد است که زیر نظر متولی حرم اداره می‌شود. آستان قدس رضوی در لغت به معنی بارگاه پاک و مطهر امام رضا(ع) می باشد. مشمولانی که متقاضی خدمت در آستان قدس رضوی هستند نیز باید شرایط امریه آستان قدس رضوی را دارا باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر به شرایط پذیرش امریه آستان قدس مراجعه کنید.

امریه سربازی سازمان ملی استاندارد

بر اساس دستورالعمل ابلاغی فرماندهی کل قوا و ستاد کل نیروهای مسلح سازمان ملی استاندارد می تواند برای تامین بخشی از نیروی متخصص خود اقدام به پذیرش امریه نماید. جذب نیروی امریه سازمان ملی استاندارد بر اساس نیاز این سازمان به تخصص های مربوطه می باشد. شما می توانید شرایط امریه سازمان ملی استاندارد را مطالعه کنید. شاید بتوانید از این سازمان پذیرش بگیرید.

مشاوره تلفنی امریه سازمان ملی استاندارد | 70703025 021

امریه سربازی سازمان انرژی اتمی

همانطور که گفتیم علاوه بر وزارتخانه های دولتی، سازمان ها نیز می توانند از سربازان امریه با توجه به نیازشان استفاده کنند. سازمان انرژی اتمی یکی دیگر سازمان های امریه گیر است. معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان نرژی اتمی مسئولیت گزینش و جذب نیروی امریه را بر عهده دارد. مشمولان متقاضی انجام سربازی در سازمان انرژی اتمی باید مدارک مورد نیاز این سازمان را تکمیل و پس از تهیه مدارک مورد نیاز نسبت به پذیرش اقدام نمایند. مدارک مورد نیاز امریه انرژی اتمی از طریق این لینک قابل دسترسی است.

امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

امریه سازمان میراث فرهنگی به دو صورت “فعالیت در واحدهای سازمان” و “فعالیت در یگان حفاظتی” انجام می شود. مشمولان متقاضی امریه سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی با توجه به نوع درخواست امریه خود در هر یک از دو دسته (امریه در داخل سازمان و امریه در یگان حفاظت سازمان)، باید شرایط لازم آن امریه را داشته باشند.

شرکت سهامی عمران شهر
معاونت صنایع دستی
شرکت توسعه ایرانگردی و جهانگردیپژوهشگاه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
صندوق احیا و بهره‌برداری از بناهای تاریخیمرکز آموزش عالی میراث فرهنگی

امریه صدا و سیما

صدا و سیما به توجه به نیاز خود نیروی متخصص را تحت عنوان سرباز امریه جذب می کند. مشمولان متقاضی امریه صدا و سیما باید فارغ التحصیل دانشگاه های دولتی روزانه باشند. یکی از نکات مهم برای گرفتن امریه این است که قبل از اعزام به خدمت برای پذیرش امریه اقدام کنید. همچنین این سازمان تعهدی در ارتباط با استخدام سربازان امریه بعد از دوره سربازی ندارد. سن متقاضی در امریه صدا و سیما مهم است.

اگر تمایل دارید سربازی را در صدا و سیما بگذرانید حتما شرایط امریه سازمان صدا و سیما را بخوانید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

تعداد دیدگاه ها 48 تا
 1. واحد :

  سلام. سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان می تواند امریه جذب کند .

  1. باران مشاوره :

   آقای رحیمی عزیز بستگی به این دارد که آیا سهمیه امریه از سوی ستاد کل نیروهای مسلح برایشان تعیین شده است یا خیر. قوانین امریه ممکن است سالانه تغییر کند.

 2. سجاد شکوهی :

  سلام
  برای رشته مهندسی مکانیک سیالات چه ارگان ها یا اداراتی اقدام به پذیرش امریه دارن؟؟

  1. باران مشاوره :

   آقای شکوهی برای راهنمایی کامل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 3. رضا حسین پور :

  سلام
  ارکان های دولتی و زیر نظر سپاه امریه قبول میکنه؟
  بیمارستان های خصوصی قبوله؟

  1. باران مشاوره :

   آقای حسین پور عزیز تمام مراکز زیر نظر ارگان های نظامی نیروجذب می کنند.

 4. مسلم :

  سلام من امریه شرکت نفت قبول شدم .دفترچه برای تاریخی هم که میخواستن پست کردم .الان بعد سه ماه زنگ زدن که نیروهای مسلح گفته اونایی که اعزام اردیبهشت و تیر هستن لغوه!!!!
  آیا واقعیت داره همچین چیزی؟!

  1. باران مشاوره :

   مسلک جان این موضوع مربوط به همان شرکت نفت است.

   1. احمد :

    سلام، فقط با خط ثابت باید تماس گرفت؟ اگر خط ثابت نباشه چطور میتونیم تماس بگیریم؟

    1. باران مشاوره :

     فعلا فقط خط ثابت مقدور است.

 5. حسن :

  سلام یکی از دوستان امریه اش وزارت اطلاعات خورده
  میخواستم بدونم لباس فرمش فرق داره یا نه؟
  بعدش آیا سر تاریخ معین باید بره وزارت اطلاعات ؟

  1. باران مشاوره :

   حسین خان سلام
   نوع لباس را همانجا برایشان مشخص میکنند. در موعد مقرر باید خود را معرفی کنند.

 6. آرش :

  سلام و خسته نباشید خدمت شما
  میخواستم ببینم سازمان‌هایی که در بالا ذکر شد، آیا خدمات رفاهی از قبیل خوابگاه و غذا هم ارائه میدهند؟ چون مثلا شرکت‌های دانش بنیان بیشتر در تهران واقع هستن و بنده که ساکن تهران نیستم برام مشکل پیش میاد

  1. باران مشاوره :

   سلام آرش جان
   خیر، معمولا امریه امکانات اقامت و … را ندارند. به عنوان مثال امریه پیام آوران بهداشت اقامت را فراهم می کند.

 7. احمدرضا :

  سلام من کاردانی گرافیک هستم و میخوام کارشناسی و اگر بشه ارشد هم بخونم در زمینه هنر در کدام یکی از این دسته های امریه در شهر شیراز میتونم امریه بگیرم و سربازیم رو بگذرونم ممنون میشم پاسخ بدین

  1. باران مشاوره :

   احمدرضا سلام
   برای پاسخ به سوالتون باید اطلاعات بیشتری از وضعیت شما داشته باشیم. از خطوط مشاوره استفاده کنید.

 8. دیاکو :

  سلام. من کارشناسیم مدیریت بارگانی پیام نور بوده و ارشد هم مدیریت سازمان‎های دولتی، شبانه( دانشگاه دولتی بود البته)خوندم. متولد۷۲. معافیت تحصیلی داشتم. و حالا ۱۴ مهر ۹۸ هم دفاع کرده‎ام. – فرزند جانباز۲۵درصد(البته یکی از برادرام با این۲۵درصد معاف شده). – کجاها، در کدوم اداره‎ها میتونم امریه بگیرم و بعدش تو همون اداره و ارگان امکان استخدام بودنش هست؟ – بسیجی فعال هم ندارم. فک کنم فقط سال ۸۷ بسیج دانش‎آموزی رو دارم. – اگه تو شهر خودم بخوام امریه بگیرم آیا باید به همه‎ی اداره‎ها تک تک سر بزنم که ببینم امریه میگیرن یا نه؟ لطف کنید مفصل برام توضیح بدید ممنون میشم یا جواب رو برام ایمیل بفرمایین. نهایت تشکر را دارم.

  1. باران مشاوره :

   سلام
   برای راهنمایی از خطوط مشاوره استفاده کنید.

 9. سینا :

  سلام من به زودی از پایان نامم دفاع خواهم کرد و مدرک تحصیلی من مهندسی برق گرایش کنترل هست با معدل بالای ۱۹ و چند مقاله خوب.میشه محبت کنید بگید من دقیقا از چه ارگان هایی میتونم امریه بگیرم؟ و اینکه درسته که اگر نیروی انتظامی دوره خدمت مقدس سربازیرئ بگذرونیم پس از اتمام خدمت جذب میشیم؟ و میزان حقوق سربازی با مدرک فوق لیسانس چقدر هست؟ یک دنیا متشکرم

  1. باران مشاوره :

   سلام سینای عزیز
   میزان حقوق تقریبا ۲۳۰ هزار تومان می باشد. برای پاسخ به سوالات دیگر لازم است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 10. محمد :

  ممنون برای مطالب کاملتون.
  آیا سازمان بورس سرباز امریه میگیره؟

  1. باران مشاوره :

   سلام محمد جان
   فعلا در حال حاضر در این زمینه اعلام نشده است.

 11. بهمن :

  سلام
  برای گرفتن امریه نیرو انتظامی باید ابتدا همون ارگان رفت یا سازمان نظام وظیفه و اینکه شرایط خاصی داره یا ن ؟!

  1. باران مشاوره :

   سلام بهمن آقا
   اگر قصد پذیرش یا خدمت در ارگانی را دارید، باید پس از دریافت برگ اعزام به خدمت، به آن ارگان مراجعه کنید.

 12. بهمن :

  سلام
  نیروی انتظامی سرباز امریه قبول میکنه ؟

  1. باران مشاوره :

   سلام بهمن جان
   خود نیروی انتظامی ارگان نظامی است و شما می توانید درخواست خدمت به عنوان سرباز را در این ارگان بدهید.

 13. محمد امین :

  سلام بانکها امریه میدن و مدرک دیپلم هم قبول میکنن من رشته ام حسابداریه ؟

  1. باران مشاوره :

   محمد امین سلام
   شرایط امریه در مراکز مختلف متفاوت است. توصیه می کنیم در کانال نلگرامی وظیفه نیوز عضو شوید تا در صورت اعلام فراخوان امریه در بانک ها از این امریه مطلع شوید.

 14. صم :

  سلام
  من دکتری ریاضی دارم
  قبلا ۴ ماه سربازی رفتم. نیروی زمینی ارتش بودم.
  آیا میتونم جایی امریه بگیرم؟
  کلا الان برم سربازی هیچ استفاده درستی از ما میشه؟
  تورو خدا جوابمو بدید
  با تشکر

  1. باران مشاوره :

   سلام آقا صابر
   معمولاشرط پذیرش در امریه اکثر نهادها، عدم دارا بودن سابقه خدمت قبلی می باشد.

 15. پیمان :

  سلام وقت بخیر، من کارشناسی مهندسی تکنولوژی الکترونیک دارم، میخوام جذب امریه بشم هیچی نمیدونم راهنمایی بکنید ترو خدا باید چیکار بکنم

  1. باران مشاوره :

   سلام پیمان
   برای راهنمایی در این زمینه لازم است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 16. Sajad :

  سلام من فوق دیپلم حسابداری دارم شانسی برای امریه‌گرفتن دارم؟

  1. باران مشاوره :

   سلام سجاد
   نهادهای محدودی هستند که با مدرک فوق دیپلم اقدام به پذیرش امریه کنند.

 17. رضا :

  سلام و وقت بخیر.
  ممنونم بابت اطلاعات خوبتون.
  من ارشد روانشناسی مشاوره هستم, برای گرفتن امریه در این رشته, به چه ارگان هایی باید مراجعه کنم ؟
  ممنون میشم درباره امریه این رشته و روش هاش توضیح بدید.

  1. باران مشاوره :

   سلام رضا جان
   فرصت های امریه سربازی زیاد است و نمی توانیم در قالب کامنت به سوال شما پاسخ دهیم.

 18. علی :

  سلام خسته نباشید من تماس گرفتم دو دقیقه ماتل شدم پاسخ ندادن اگه میشه خودتون پاسخ بدید پادگان های تهران هم امریه می گیرند؟

  1. باران مشاوره :

   سلام علی جان
   همانظور که در سایت نوشتیم باران مشاوره در روز های تعطیل رسمی، تعطیل است. چون سوالتون خیلی کلی و برای تیم مشاوره مبهم است قادر به پاسخ گویی نیستیم.

  2. علیرضا :

   سلام من فارغ التحصیل مقطع کارشناسی امیرکبیر هستم آیا شانسی برای پذیرش امریه در منطق عملیاتی عسلویه دارم؟؟

   1. باران مشاوره :

    سلام علیرضا
    بستگی به محل سکونت و رشته تحصیلی و پذیرش دارد.

 19. Yuny :

  سلام … من کارشناسی مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد دارم . بعد اینکه میخواستم بدونم میتونم واسه وزارت نیرو یا نفت برای امریه اقدام کنم . درضمن دایی من تو نیروگاه بخار هست!

  1. باران مشاوره :

   سلام
   بله می توانید اقدام کنید. البته باید صبر کنید تا زمانی که فراخوان بزنند.

 20. پیمان :

  سلام…خسته نباشین….ببخشید من مدرک کارشناسی آموزش زبان انگلیسی رو دارم و تاریخ اعزامم هم ۹۸.۸.۱ هستش،میخواستم بدونم امکانش هس که از جایی بتونم امریه بگیرم؟!

  1. باران مشاوره :

   پیمان جان سلام
   با خطوط مشاوره تماس بگیرید.

 21. امیروالا :

  سلام من مدرک کارشناسی ارشد در رشته صنایع غذایی(مهندسی شیمی) دارم . میخواستم ببینم برای امریه کدام ارگان و سازمان باید اقدام کنم؟

  1. باران مشاوره :

   سلام
   برای اینکه پاسخگوی سوال شما باشیم، بهتر است با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 22. سعید :

  سلام
  امکان مراجعه حضوری هم وجود داره!!؟

  1. باران مشاوره :

   سلام سعید جان
   امکان مراجعه حضوری برای برخی از سازمان های امریه گیر وجود دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: