صدور کارت پایان خدمت یا معافیت سربازی چقدر طول می کشد؟

61 14,127

اخیرا سربازان زیادی در مورد وضعیت صدور کارت پایان خدمت سربازی خود سوالاتی را مطرح می کنند. عده ای از مشمولان تصور می کنند تامین کارت های خام با مشکل رو به رو شده و به همین دلیل صدور کارتشات به تعویق افتاده است. سردار تقی مهر در این زمینه توضیحاتی ارائه نمود.

@Vazifeh_News عضویت در کانال و گروه تلگرامی نظام وظیفه باران مشاوره

صدور کارت پایان خدمت سربازی در ۱۵ روز

سردار تقی مهری ،در پاسخ به این سوال که آیا تامین کارتهای خام و صدور کارتهای معافیت و پایان خدمت با مشکلی موجه شده است یا نه گفت: در صورت تکمیل پرونده افراد حداکثر ظرف ۱۵ روز کارتهای معافیت یا پایان خدمت آنها آماده می شود و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

صدور کارت معافیت سربازی از چه زمانی آغاز می شود؟

سردار مهری افزود: متقاضیان توجه داشته باشند که مهلت ۱۵ روزه در مورد کارتهای معافیت از زمان اتمام مراحل و گذراندن جلسات کمیسیون و اخذ مدارک شروع می شود نه از زمان درخواست معافیت. یعنی کارت معافیت ظرف ۱۵ روز پس از گذراندن تمامی مراحل و کمیسیونها صادر می گردد و جای هیچگونه نگرانی نیست..

باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
برای اطلاع از آخرین قوانین و شرایط معافیت سربازی و ارتباط با مشاور می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
همه روزه به جز روز های تعطیل، پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب
شاید شما هم با اطلاع قوانین بتوانید معافیت بگیرید

علت طولانی شدن زمان صدور کارت پایان خدمت

سردار مهری در ادامه اضافه کرد دلیل طولانی شدن زمان صدور کارت برخی افراد نقص مدارک آنها بوده و به محض رفع نقص  مدارک کارت این دسته مشولین هم ظرف ۱۵ روز صادر می شود لذا متقاضیان هرچه سریعتر نسبت به رفع نقص مدارک خود اقدام نمایند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

تعداد دیدگاه ها 61 تا
 1. میلاد :

  سلام در تاریخ ۵/۱۶ سایت نوشته معرفی به صدور کارت .میخواستم ببینم بعد از معرفی به صدور کارت ، صدور کارت نوشته میشه؟ و اینکه کی کارت ب دستم خواهد رسید.باتشکر

  1. باران مشاوره :

   آقای کشاورز مقاله “انواع سهمیه کنکور” رو بخون.

  2. سینا :

   چند روز دیگه دستته

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس

تلفن تماس تهران: 70703025 تلفن تماس کشوری: 70703025 021
close-link
اطلاعات تماس
error: