ارائه تسهیلات نظام وظیفه به مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویر احمد

0 224

محبی مدیر کل کمیته امداد کهگیلویه و بویر احمد

با توجه به قوانین نظام وظیفه یکی از فرزندان پسر خانواده های بدون سرپرست و یا دارای سرپرست از کار افتاده و همچنین خانواده های دارای سه فرزند دختر و بیشتر تحت حمایت کمیته امداد از معافیت خدمت سربازی بهره می برند. با توجه به این قانون امسال ۱۷۰ نفر از فرزندان مددجوی این استان به نزدیکترین یگان خدمتی محل سکونت اعزام شدند. همچنین ۱۱ مددجو نیز از تسهیلات خرید خدمت استفاده کردند.

ایشان افزودند: فرزندان خانواده های مددجو پس از معافیت از سربازی نیز می توانند از تسهیلات اشتغال بهره ببرند.

نزدیک به ۲۰۰ نفر از فرزندان پسر مددجویان این مرکز امسال از تسهیلات سربازی استفاده کردند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: