سومین مرحله فراخوان امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

0 563

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال ۹۷ در دو محله اقدام به جذب سرباز امریه کرده است که فراخوان جذب امریه وزارت ارتباطات در سال ۹۷ را برای شما منتشر کریدم. در دو مرحله قبل مشمولین متقاضی امریه این وزارتخانه اقدام به ثبت نام و پذیرش امریه نمودند. اکنون این وزارتخانه در طی اطلاعیه ای اقدام به پذیرش نیروی امریه در مرحله سوم کرده است.

سومین مرحله فراخوان امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

به گزارش سیتنا، سومین مرحله فراخوان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور جذب سرباز امریه در سطح شهر تهران و سایر مراکز استان ها به شکل بومی آغاز شد. وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات قصد دارد به منظور تامین نیروی انسانی متخصص و با توجه به نیازمندی های پرسنلی ستاد و سایر نهادهای تابع، اقدام به پذیرش نیروی امریه نماید.

نه رشته مورد نیاز امریه وزارت ارتباطات

لازم به ذکر است مشمولان متقاضی امریه در این وزارتخانه باید دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد یا دکترا در رشته های زیر باشند:

 1. حقوق
 2. اقتصاد
 3. علوم اجتماعی
 4. مخابرات
 5. کامپیوتر
 6. فناوری اطلاعات
 7. امنیت فضای سایبری
 8. مهندسی برق
 9. بیوانفورماتیک

مهلت امریه وزارت ارتباطات در سال ۹۸ چقدر است؟

لازم به ذکر است مهلت ثبت نام مرحله سوم جذب سرباز امریه این وزارتخانه از تاریخ ۱۹ فروردین تا ۲۴ فروردین سال ۹۸ می باشد. مشمولان متقاضی می توانند به منظور ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سامانه جذب سرباز امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مراجعه نمایند.

چنانچه اطلاعات کمی در مورد مراحل اخذ امریه در وزرات ارتباطات را دارید می توانید مقاله امریه وزارت ارتباطات را بخوانید.

شرایط امریه سربازی در دیگر نهادها

علاوه بر امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دیگر مراکز دولتی و … نیز دارای سهمیه امریه هستند. لیست زیر بخشی از این مراکز را نشان می دهد. با انتخاب هر بخش جزئیات مربوط به آن برای شما نمایش داده می شود.

ردیفنام سازمان یا وزارتخانهردیفنام سازمان یا وزارتخانه
۱امریه آستان قدس رضوی۲طرح سرباز سازندگی
۳امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات۴امریه وزارت دفاع
۵امریه ستاد اجرایی فرمان امام(ره)۶امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
۷امریه سازمان ملی استاندارد۸امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)
۹امریه سازمان انرژی اتمی۱۰امریه صدا و سیما
۱۱امریه وزارت فرهنگ و ارشاد۱۲امریه سپاه
۱۳امریه وزارت راه و شهرسازی۱۴امریه سرباز معلم
۱۵امریه وزارت اقتصاد و دارایی۱۶امریه وزارت نفت
۱۷امریه وزارت کار۱۸امریه وزارت نیرو
۱۹امریه وزارت آموزش و پرورش۲۰امریه وزارت بهداشت
۲۱امریه وزارت صنعت، معدن و تجارت۲۲ امریه وزارت ورزش و جوانان
۲۳امریه وزارت جهاد کشاورزی۲۴امریه صاایران
۲۵امریه موسسه بیت الاحزان۲۵امریه ریاست جمهوری
۲۶امریه دانش بنیان۲۷امریه وزارت علوم

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: