مرخصی تشویقی به سربازان به مناسبت روز سرباز

0 2,853

سازمان نظام وظیفه هر ساله در روز سرباز برنامه های متنوعی برای تجلیل از سربازان برگذار می کند. روز سرباز دومین روز از هفته دفاع مقدس به نام است که به نام «علم و معرفت، نخبگان و روز سرباز» نامگذاری شده است.

سخنان سردار تقی مهر و گرامیداشت مقام سرباز

به گزارش باران مشاوره و به نقل از فارس، رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا سردار تقی مهر از اهمیت نقش سربازان در امنیت ملی کشور و دفاع مقدس سخن گفت. سربازان در دوره مقدس سربازی می توانند نقش مهمی در تامین امنیت کشور و اعتلای انقلاب اسلامی داشته باشند و پس از اتمام خدمت در عرصه های اقتصادی ،اجتماعی و سیاسی تاثیرگذار باشند.

مرخصی تشویقی سربازان

سردار تقی مهر ضمن گرامیداشت مقام سرباز گفت: سربازان نقش پررنگی در امنیت، نظم و امدادرسانی در بلای طبیعی دارند. در پایان این مراسم سردار تقی مهری ضمن تجلیل از سربازان نمونه به همه سربازان سازمان وظیفه عمومی ناجا، مرخصی تشویقی اعطا کرد.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: