مشمولین کنکوری نگران نباشند

قانون کسری ایثارگری در حال اجرا شدن است.

0 1,459

با توجه به تعویق زمان کنکور، دانش آموزان پسر بسیار نگران هستند که این تعویق به ضررشان تمام شود و از خدمت سربازی غیبت بخورند. همانطور که می دانید غایبین خدمت نمی توانند ادامه تحصیل داده و حتی از قانون ایست خدمت استفاده کنند.

 موضوع سربازی و کنکور ۹۹ به کجا رسد؟

به گزارش باران مشاوره به نقل از ایسکانیوز، ستاد کل در حال پیگیری و بررسی موضوع کسر خدمت سربازی است و نتایج این بررسی ها به زودی اعلام می شود. بنابراین دلیلی برای نگرانی مشمولان کنکوری وجود ندارد. رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نظر ستاد کل در این زمینه مثبت است و توصیه می شود جوانان در این زمینه نگرانی نداشته باشند.

تلاش برای بومی کردن سربازی

امیر دریادار دوم غلامرضا رحیمی گفت: ستاد کل در نظر دارد تا حد ممکن سربازان در مناطق به صورت بومی به کار گرفته شوند. در حال حاضر نیز شرایط موجود در نظر گرفته شده است و ۵۰ درصد سربازان در مناطق بومی مشغول به خدمت هستند.

آیا کسر خدمت ایثارگری تغییری کرده است؟

امیر رحیمی پور اظهار داشت: موضوع کسر خدمت سربازی هیچ گونه تغییری نکرده است و مفاد آن همچنان مانند قبل اجرا می شود. وی گفت: مشمولانی که پدر و مادرشان سابقه ایثارگری دارند با توجه به سوابق و تاییدیه ها امکان استفاده  از ۱۲ روز کسری خدمت را دارند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: