هر ساله حدود 700 هزار نفر مشمول خدمت سربازی تعیین تکلیف می شوند

0 476

سردار نوروزی رییس سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا:

سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا با بهره گیری از 428 رده وظیفه عمومی در کل کشور در خدمت جوانان و خانواده هایشان می باشد. سعی بر این است با بهره گیری از فن آوری های نوین گامی مفید در جهت تسهیل در رسیدگی به امور مشمولان نظام وظیفه برداریم.

وی اشاره کرد: هر ساله بیش از 700 هزار نفر به دستگاههای وظیفه عمومی و دفاتر خدمات الکترونیکی نیروی انتظامی در سطح کشور به منظور مشخص نمودن وضعیت خدمت خود مراجعه می کنند. این مراجعه ها در زمینه های اعزام به خدمت، معافیت های کفالت، معافیت پزشکی و … و همچنین خرید خدمت سربازی مشمولان غایب می باشد.

این سازمان علاوه بر انجام برنامه های فوق در زمینه صدور مجوز خروج از کشور و انواع معافیت های تحصیلی فعالیت دارد. همچنین وظیفه تامین نیروی انسانی وزاتخانه ها، سازمانها، دانشگاهها و نهادهای مشخص شده از سوی ستاد کل نیروهای مسلح را نیز بر عهده دارد.

ایشان خاطر نشان کرد با توجه به توسعه خدمات الکترونیکی آمار مراجعه حضوری به این سازمان کاهش بسیار داشته است. در تلاش هستیم با توسعه شبکه الکترونیکی روند رسیدگی به درخواست متقاضیان را سرعت بخشیم.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: